  • Polumaska od silikona NEXT za dva filtera BLS4000NEXTS/M-L
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.858,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   BLS
Proizvođač: BLS
Šifra proizvoda: BLS4000NEXTS/M-L
Opis i namena proizvoda
  • Opis: višekratna polumaska s dva filtera i dve tacke kopčanja
  • Maska: silikon
  • Kucište:polipropilen (PE)
  • Sigurnosno kopčanje Poliester (PES) i guma
  • Ventil: Silikonski
  • Težina: 124 gr
  • Velicina:M-L
  • Standard: EN 149:2001+A1:2009
  • Alternativni artikal: BLS4000S/M-L
spacer Obim isporuke
  • bez filtera
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Sajla za kanalizaciju 10mm/8m TOP TOOLS
Sajla za kanalizaciju – TOP TOOLS, Ø10 mm, dužina 8 mTOP TOOLS sajla za kanalizaciju prečnika 10 mm i dužine 8 metara predstavlja prof ...
cena: 2.460,00 din
 detaljnije
KWB 49758000 DUEBEL Profi šablon za bušenje rupa za tiplove i burgije
 detaljnije
Strend Pro Garden Flexi rastegljivo baštensko crevo sa pištoljem 7,3–15 m, 1/2"–3/4"
akcija
Klešta za šelne 115.1059 KS TOOLS
Klešta za šelne 115.1059 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 7.308,00 din
3.190,00 din
akcija
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt - proizvod na akciji cena: 35.583,00 din
29.310,00 din
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 11.160,00 din
Akumulator XGT 5,0 Ah 191L47-8 Makita
Akumulator XGT 5,0 Ah 191L47-8 Makita - proizvod na akciji cena: 36.790,00 din
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ - proizvod na akciji cena: 47.190,00 din
Hikoki DH18DPC SDS-Plus Akumulatorski kombi čekić 18 V Hitachi
Hikoki DH18DPC SDS-Plus Akumulatorski kombi čekić 18 V Hitachi - proizvod na akciji cena: 38.988,00 din
Makita list cirkulara za metal 185x30x48Z
Makita list cirkulara za metal 185x30x48Z - proizvod na akciji cena: 10.949,00 din
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W
Makita M3602B Glodalica za drvo 1.650W - proizvod na akciji cena: 30.490,00 din
Stanley Vibraciona brusilica - šlajferica FMEW214K FatMax
Stanley Vibraciona brusilica - šlajferica FMEW214K FatMax - proizvod na akciji cena: 13.220,00 din
Bosch Ugaona brusilica za poliranje GPO11-180S, 06013A2300
Bosch Ugaona brusilica za poliranje GPO11-180S, 06013A2300 - proizvod na akciji cena: 17.400,00 din
Knipex 97 99 022 Ravne utične čaure izolovane 100 komada
Knipex 97 99 022 Ravne utične čaure izolovane 100 komada - proizvod na akciji cena: 2.301,00 din
Gradjevinski konac 30m. BEOROL
Gradjevinski konac 30m. BEOROL - proizvod na akciji cena: 495,00 din
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch - proizvod na akciji cena: 8.091,00 din
Proxxon MICRO tračna testera MBS 240/E
Proxxon MICRO tračna testera MBS 240/E - proizvod na akciji cena: 55.572,00 din
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000 - proizvod na akciji cena: 21.042,00 din
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX
Multi klešta za električare 200 mm 1000V 13 86 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.000,00 din
Hikoki WR36DB Akumulatorski udarni zavrtač 36V 1/2" Hitachi
Hikoki WR36DB Akumulatorski udarni zavrtač 36V 1/2" Hitachi - proizvod na akciji cena: 51.228,00 din
Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch
Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 14.242,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 320Nm bez četkica 20V GARDENmaster
Akumulatorski udarni odvijač 320Nm bez četkica 20V GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din