  • Maska od silikona za jedan filter BLS5400/L
Unesite Vaš E-mail:
cena: 21.426,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,700 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   BLS
Proizvođač: BLS
Šifra proizvoda: BLS5400/L
Opis i namena proizvoda
  • BLS 5400 – Silikonska maska sa jednim filterom (EN 148-1 navoj)
  • BLS 5400 je idealna za:
  • farbare, lakirere, industrijske majstore, hemijsku industriju;
  • rad sa gasovima i parama uz odgovarajuće filtere (A, B, E, K i kombinovani);
  • rad u prašnjavim područjima sa P2 i P3 filtrima;
  • radne prostore sa opasnim organskim i neorganskim materijama.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Maska od silikona za jedan filter BLS5400
  • Puna višekratna maska s jednim filterom, fiksirana sa 6 quick release EPDM tačaka
  • Maska: silikon
  • Navoj: standardni navoj od polyamida ( PA) , (EN 148-1)
  • Vizir: panoramski vizir klase 1 (EN 166) od polikarbonata (PC) + vitrifikacije
  • sa zaštitom od ogrebotina i zamagljivanja
  • Ventil: kompatibilni svi ventili serije 400
  • Unutrašnjost: unutrašnja usno - nosna silikonska guma
  • Težina: 540 gr
  • Standard: EN 136
spacer Obim isporuke
  • maska se isporučuje bez filtera
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ugaonik sa naslonom-HROMIRAN pod uglom 45° 150mm INSIZE
Ugaonik sa naslonom-HROMIRAN pod uglom 45° 150mm INSIZENapravljen od ojačanog nerđajućeg čelika ...
cena: 6.797,00 din
 detaljnije
Dupla nipla 1/4" Metabo
Dupla nipla 1/4" Metabo
 detaljnije
Recipro testerice za drvo sa ekserima 230mm HEAVY DUTY Milwaukee 5kom
Recipro testerice za drvo sa ekserima 200mm HEAVY DUTY Milwaukee 5komKandžast vrh za brži direktan ulaz u materijal i sečenje na nepristupačnim me ...
akcija
Wera Kraftform Kompakt 900 udarni odvijač sa bitovima, 19 delova
12.890,00 din
akcija
Samonivelišući laser za određivanje vertikale i horizontale DW088K DeWalt
17.390,00 din
Makita list testere za drvo sa čvorovima i ekserima 185x30x40z
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din
Perač pod pritiskom VHW 100 Villager
Perač pod pritiskom VHW 100 Villager - proizvod na akciji cena: 22.049,00 din
MICRO Rezač MIC Proxxon
MICRO Rezač MIC Proxxon - proizvod na akciji cena: 14.724,00 din
Knipex samopodešavajuća krimp klešta za hilzne 0,08-16mm² 97 53 04
Motalica za crevo REELY 40 5740 GF
Motalica za crevo REELY 40 5740 GF - proizvod na akciji cena: 2.388,00 din
Set ključeva za startere 10 x 12 - 19 x 22 mm 5 kom. KS TOOLS
Set ključeva za startere 10 x 12 - 19 x 22 mm 5 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 12.120,00 din
Proxxon Mikro stubna glodalica-bušilica MF 70
Proxxon Mikro stubna glodalica-bušilica MF 70 - proizvod na akciji cena: 51.288,00 din
Hikoki ubodna testera 705W CJ90VST2 Hitachi
Hikoki ubodna testera 705W CJ90VST2 Hitachi - proizvod na akciji cena: 17.880,00 din
Knipex klešta ključ XL 400mm 86 03 400
Knipex klešta ključ XL 400mm 86 03 400 - proizvod na akciji cena: 22.013,00 din
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W - proizvod na akciji cena: 8.934,00 din
Klešta za blankiranje BETA
Klešta za blankiranje BETA - proizvod na akciji cena: 2.790,00 din
Stanley SFMEH230K SDS-Max elektro pneumatski čekić za štemanje
Makaze za armaturu 460 mm 71 72 460 KNIPEX
Makaze za armaturu 460 mm 71 72 460 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din