  • Produžni kabl 20m sa strujnim razdelnikom za spoljnu upotrebu NVO02-20/BK
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Šifra proizvoda: NVO02-20/BK
Opis i namena proizvoda
  • za bezbedno spoljašnje priljučenje uređaja
  • zaštitini poklopac na svim utičnicama
  • masivni gumeni kabel
  • 2 utičnica sa zaštitnim poklopcima za decu
  • za spoljnu upotrebu (IP44)
  • 20 m H07RN 3G1.5 mm2 gumirani kabl
  • 250 V~/50 Hz/16 A/3500 W
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija M4 SDS+ 6.5/265/200mm Milwaukee
cena: 1.522,00 din
 detaljnije
Klešta armiračka sa gumenom zaštitom 280mm 020 Womax
Klešta armiračka 220 mmKvalitetan čelikDrška sa gumiranom navlakom protiv klizanja ...
cena: 906,00 din
 detaljnije
Stepenasta burgija HSS 5-35mm WESTBERG
akcija
FIELDMANN FZN 4006-B Benzinski trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 4006-B Benzinski trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 18.842,00 din
12.990,00 din
akcija
Fieldmann FZR 2041-E Električna kosačica za travu 1800W
Fieldmann FZR 2041-E Električna kosačica za travu 1800W - proizvod na akciji cena: 16.568,00 din
14.599,00 din
Ubodna testera PST 700 E BOSCH
Ubodna testera PST 700 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.641,00 din
RUBI 18983 Slab Trans Mini sistem za nošenje pločica, Max. 55kg
Elektro pneumatska bušilica-čekić SDS-Plus bez četkica 950W D25333K DeWalt
Elektro pneumatska bušilica-čekić SDS-Plus bez četkica 950W D25333K DeWalt - proizvod na akciji cena: 62.952,00 din
DeWalt DCF897NT 18V XR Akumulatorski udarni odvijač 3/4", bez baterije i punjača
DeWalt DCF897NT 18V XR Akumulatorski udarni odvijač 3/4", bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 48.979,00 din
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.878,00 din
Špakla 40mm drvena drška FESTA
Špakla 40mm drvena drška FESTA - proizvod na akciji cena: 246,00 din
Muljača motorna sa funkcijom odvajanja peteljki ENO15 Enoitalia
Testera stona za metal DW872 DEWALT
Testera stona za metal DW872 DEWALT - proizvod na akciji cena: 117.824,00 din
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 4.992,00 din
RUBI 60926 ručni nivelator pločica
RUBI 60926 ručni nivelator pločica - proizvod na akciji cena: 24.376,00 din
Set čekića i probijača 13 kom. KS TOOLS
Set čekića i probijača 13 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 12.720,00 din
Zaštitna 3-slojna hiruška maska
Zaštitna 3-slojna hiruška maska - proizvod na akciji cena: 6,00 din
2,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 20,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.776,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica DS12DA Hitachi
Hikoki akumulatorska bušilica DS12DA Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.744,00 din
Laserski nivelator 883WR Prolaser 3D All-lines crveni Kapro
Laserski nivelator 883WR Prolaser 3D All-lines crveni Kapro - proizvod na akciji cena: 39.588,00 din
Makita TW011GZ 40V Max Brushless udarni odvijač sa produženim prihvatom 3/4" (bez baterije i punjača)
Makita TW011GZ 40V Max Brushless udarni odvijač sa produženim prihvatom 3/4" (bez baterije i punjača) - proizvod na akciji cena: 62.390,00 din
Black & Decker BXACC0038 čistač terasa 25 cm (za perače pod pritiskom, bajonet priključak)
Villager punjač za baterije 40V 2A ZEN
Villager punjač za baterije 40V 2A ZEN - proizvod na akciji cena: 4.200,00 din