  • Recipro testerice za metal 3940-228-14-HST Bahco
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.938,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 3940-228-14-HST
Opis i namena proizvoda
  • Rezni noževi HM kvaliteta dizajnirani su za zahtevno sečenje metala
  • Gotovo neraskidivo Sandflex® bi-metalno sečivo za sve vrste materijale i vrstu kroja
  • HSS sa 8% kobalta na noževima Bi-Metal osigurava ekstremnu izdržljivost
  • HST bi-metalno sečivo s precizno brušenim zubima
spacer Karakteristike proizvoda
  • dužina 228 mm
  • debljina 1.07 mm
  • broj zuba 14
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Odvijač za elektroniku sa TX profilom 621E TX6 UNIOR
cena: 675,00 din
 detaljnije
Stanley 1-33-442 Metar 10m
Stanley 1-33-442 Metar 10m
 detaljnije
Električna nareznica navoja cevi Amigo 1/2" do 2" Rems
Električna nareznica navoja cevi Amigo 1/2" do 2" RemsElektrični rezač navoja sa brzozamenljivm reznim glavama. Za navoje cevi ⅛ &ndash ...
akcija
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 87 01 125
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® 1 87 01 125 - proizvod na akciji cena: 4.107,00 din
3.180,00 din
akcija
Senco DURASPIN DS5550-AC električni šauber, 25-55mm
Senco DURASPIN DS5550-AC električni šauber, 25-55mm - proizvod na akciji cena: 30.537,00 din
23.670,00 din
Wiha 44685 set gedora i bitova, 1/4" i 1/2", 60 delova, u L-Boxxu
Grebač 15 11 120 KNIPEX
Grebač 15 11 120 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.992,00 din
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro
Magnetna libela 779 SPIRIT 80 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 2.808,00 din
Burgija za drvo Twist 6.0x57/93 Irwin
Burgija za drvo Twist 6.0x57/93 Irwin - proizvod na akciji cena: 110,00 din
Kombinovana stona testera DW743N DeWalt
Kombinovana stona testera DW743N DeWalt - proizvod na akciji cena: 172.427,00 din
RUBI Električni mešač RUBIMIX-9 SUPERTORQUE 1.800W
RUBI Električni mešač RUBIMIX-9 SUPERTORQUE 1.800W - proizvod na akciji cena: 29.195,00 din
Gardena set alata za baštu Basic
Gardena set alata za baštu Basic - proizvod na akciji cena: 6.178,00 din
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta - proizvod na akciji cena: 18.150,00 din
Makita DDF490WVE akumulatorska bušilica-odvijač 18V LXT, Brushless motor
Makita DDF490WVE akumulatorska bušilica-odvijač 18V LXT, Brushless motor - proizvod na akciji cena: 27.990,00 din
Šrafciger ravni 911.1144 8x150mm KS TOOLS
Šrafciger ravni 911.1144 8x150mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 732,00 din
REMS 571161 Set klešta za presovanje M 15-18-22-28-35 + L-boxx
List za testeru od tvrdog metala 210/30mm, MAKForce, sa 16 zubaca B-08230 Makita
Burgija za beton MASONRY 5.5x55x95 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 5.5x55x95 IRWIN - proizvod na akciji cena: 90,00 din
Hikoki akumulatorski duvač 18V RA18DA-W4Z Solo
Hikoki akumulatorski duvač 18V RA18DA-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 15.360,00 din
Makita list cirkulara za drvo 190x30x24z
Makita list cirkulara za drvo 190x30x24z - proizvod na akciji cena: 3.471,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 180Nm C-ID180-X Scheppach
Akumulatorski udarni odvijač 180Nm C-ID180-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 7.800,00 din
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS
Pneumatska bušilica 10mm L218 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 16.320,00 din