  • Ručni cirkular 1500W IE-CS1500 Iskra Ero
Unesite Vaš E-mail:
cena: 13.922,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 5,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 Meseci
   IskraERO
Proizvođač: IskraERO
Šifra proizvoda: IE-CS1500
Opis i namena proizvoda
  • Ručni cirkular iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjen za poluprofesionalnu upotrebu
  • Kompaktnih dimenzija, sa gumiranom ručkom za udobnije korištenje
  • Podesiv ugao omogućava sečenje do 45°
  • Podesiva zaštita i lasersko navođenje obezbeđuju precizan i siguran rad
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip Ručni cirkular
  • Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga 1500 W
  • Obrtaji    5800 min-1 (bez opterećenja)
  • List testere 185 mm (prečnik)
  • Dubina reza 43 mm (pod uglom od 45°), 67 mm (pod uglom od 90°)
  • Dužina kabla 2 m
  • Masa 4.3 kg
  • Dodatne funkcije Lasersko navođenje, gumirana ručka, podesiva zaštita
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Metabo dijamantska kruna za suvo bušenje keramike 50x91 mm
cena: 7.704,00 din
 detaljnije
Ključ nasadni za svećice, prihvat 3/8" 186.4/2 21mm UNIOR
Ključ nasadni za svećice, prihvat 3/8" 186.4/2 21mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromiran (EN12540)kovan, u potpunosti poboljšan i oja ...
 detaljnije
Potapajuća pumpa za prljavu vodu 400W GM01085 GARDENmaster
Potapajuća pumpa za prljavu vodu 400W GM01085 GARDENmasterSavršena pumpa za ispumpavanje, upumpavanje sveže, recirklirane ili prljave vode iz ...
akcija
Tester za lociranje pukotina i curenja tečnosti KS TOOLS
Tester za lociranje pukotina i curenja tečnosti KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 25.200,00 din
12.490,00 din
akcija
Pneumatski alat za klipove kočnica 1471M/C22 Beta
Pneumatski alat za klipove kočnica 1471M/C22 Beta - proizvod na akciji cena: 48.900,00 din
36.672,00 din
Knipex kose sečice 140mm 70 02 140
Knipex kose sečice 140mm 70 02 140 - proizvod na akciji cena: 3.901,00 din
Klešta armiračka 99 00 280 280MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 280 280MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.900,00 din
Klešta špicasta 160 mm 30 16 160 KNIPEX
Klešta špicasta 160 mm 30 16 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.809,00 din