  • Scheppach akumulatorska ekscentrična brusilica C-OBS125-X – Precizno brušenje bez kablova
  • Akumulatorska ekscentrična brusilica Scheppach C-OBS125-X omogućava precizno i lako brušenje različitih materijala. Ova ekscentrična brusilica 125mm sa promenljivom brzinom pogodna je za rad sa standardnim brusnim papirima i pruža vrhunske rezultate zahvaljujući svojoj snažnoj oscilacionoj tehnologiji.
  • Jedna od glavnih prednosti ovog uređaja je bežični rad, jer se napaja pomoću Scheppach IXES 20V baterijskog sistema, što znači da se svi akumulatori i punjači iz ove serije mogu koristiti sa ovom brusilicom. Akumulator i punjač se prodaju zasebno.
  • Niska konstrukcija za precizno brušenje – olakšava rad u teško dostupnim uglovima i ivicama.
  • Brusilica pogodna za rad bez kablova – idealna za mobilne majstore i terenske poslove.
  • Ova ekscentrična brusilica sa niskom konstrukcijom za precizno brušenje idealan je alat za svakog majstora koji traži pouzdanost, mobilnost i preciznost. Zahvaljujući mogućnosti rada bez kablova i kompatibilnosti sa IXES 20V sistemom, pruža maksimalnu fleksibilnost u radu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brusna ploča / kamen 125 mm
  • Broj obrtaja (brzina) bez opterećenja 6000 - 24000 o/min
  • Oscilacije brušenja 2 mm
  • Težina 500 gr (bez baterije)
  • Mala visina olakšava precizno brušenje blizu ivice
  • Prekidač otporan na prašinu
spacer Obim isporuke
  • poklon punjać + baterija 2Ah
  • 4 x brusna papira 125 mm granulacije 60/80/120/240
  • Usisni adapter
  • Vrećica za prašinu
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Mikrometar za spoljno merenje 300mm INSIZE
Mikrometar za spoljno merenje 300mm INSIZEGradacija: metrički 0.01mm/0,0001 " DIN863 Isporučuje se sa postavljanjem standarda ( osim ...
cena: 17.448,00 din
 detaljnije
Klešta seger unutrašnja 90'- 210 BETA
Klešta seger unutrašnja 90'- 210 BETASeger klešta, unutrašnje, savijene  90°PVC obložene ručke ...
cena: 3.819,00 din
 detaljnije
Ključ sa čegrtaljkom za cevi 1/2 NEO TOOLS
akcija
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P 26 / SW 35 Rems
Makaze za sečenje plastičnih cevi ROS P 26 / SW 35 Rems - proizvod na akciji cena: 18.741,00 din
14.290,00 din
akcija
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol 5 l
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol 5 l - proizvod na akciji cena: 28.184,00 din
22.580,00 din
DeWalt DWMT75462-0 Moment ključ 1/2", 67.7 - 339 Nm
DeWalt DWMT75462-0 Moment ključ 1/2", 67.7 - 339 Nm - proizvod na akciji cena: 20.867,00 din
Radijator četka 2" BEOROL
Radijator četka 2" BEOROL - proizvod na akciji cena: 168,00 din
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita
Akumulatorski usisivač-ranac DVC261Z Makita - proizvod na akciji cena: 48.790,00 din
Bonsek ram 300mm 1725 BETA
Bonsek ram 300mm 1725 BETA - proizvod na akciji cena: 3.434,00 din