  • Precizni rezovi na dlanu: Scheppach BC-JS254-X Akumulatorska Ubodna Testera
  • Inteligentni rez za savršene rezultate:
  • Kao dio Scheppachove IXES 20V platforme, BC-JS254-X dijeli baterije i punjače s celom serijom alata. Ovo znači potpunu slobodu: istu bateriju možete koristiti za testeru, bušilicu ili druge alate iz serije, smanjujući troškove i povećavajući produktivnost.
  • Scheppach BC-JS254-X nije samo alat – to je vaš pouzdan partner za projekte koji zahtevaju agilnost, snagu i milimetarsku preciznost. Kombinirajući revolucionarni beščetkasti motor, iznimnu fleksibilnost u rezanju i praktičnost LED osvjetljenja unutar premiun 20V baterijske platforme, ova testera postavlja nove standarde u svijetu prijenosnog alata. Idealna za one koji ne prihvaćaju kompromise.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 20 V IXES
  • Vrsta akumulatora Li – Ion
  • Broj rezova – Brzina 1000 – 3000 o/min
  • Kapacitet rezanja Drvo: 100 mm
  • Gvoždje : 10 mm
  • Aluminijum: 15 mm
  • Ugao zakretanja    -45°, -22.5°, 0°,+22.25°,+45°
  • Hod reznog alata 25.4 mm
  • Dimenzije 285 x 200 x 75 mm
  • Težina 1.8 kg (bez baterije)
  • 3-stepeni podesivi hod
  • Dužina testerice: 152 mm
spacer Obim isporuke
  • gratis punjač + baterija 2Ah
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Antiklizna traka za podove - crna 25mm - 15m Tesa
Antiklizna traka za podove - crna 25mm - 15m TesaNajkvalitetnija antiklizna traka na svetskom tržištu.Traka je namenjena da štiti od pr ...
cena: 2.172,00 din
 detaljnije
Stanley 1-95-613 Kutija za alat 23"
Stanley 1-95-613 Kutija za alat 23"Alatna kutija Stanley 1-95-613, 23" se ističe na tržištu rešenja za skladištenje a ...
cena: 7.203,00 din
 detaljnije
Gleterica leptir 300mm - BIHUI
Gleterica leptir 300mm - BIHUI
akcija
Knipex komplet izolovanog alata u koferu 17 delova 98 99 11
Knipex komplet izolovanog alata u koferu 17 delova 98 99 11 - proizvod na akciji cena: 93.293,00 din
72.320,00 din
akcija
Knipex odvijač Slim krstasti 1000V VDE PH1 98 24 01 SL
Knipex odvijač Slim krstasti 1000V VDE PH1 98 24 01 SL - proizvod na akciji cena: 1.920,00 din
1.490,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije 16 40 150
Knipex alat za skidanje izolacije 16 40 150 - proizvod na akciji cena: 36.048,00 din
Krunasta testera Bi-metal 105mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 105mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.384,00 din
Makaze za živu ogradu talasasti nož Levior
Makaze za živu ogradu talasasti nož Levior - proizvod na akciji cena: 1.067,00 din
DeWalt akumulatorska vibraciona bušilica 18V XR DCD776D2
DeWalt akumulatorska  vibraciona bušilica 18V XR DCD776D2 - proizvod na akciji cena: 31.032,00 din
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964 - proizvod na akciji cena: 17.668,00 din
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z
Bosch List kružne testere Expert za laminate Bosch 2608642518 350 x 30 x 3,5 mm 108z - proizvod na akciji cena: 20.619,00 din
Proxxon modelarski stoni cirkular KS 230
Proxxon modelarski stoni cirkular KS 230 - proizvod na akciji cena: 20.340,00 din
Profesionalni set alata od 240 delova u kolicima sa 7 fioka 2400S-O7/E-L Beta
Štipaljka stega plastična 50mm BEOROL
Štipaljka stega plastična 50mm BEOROL - proizvod na akciji cena: 198,00 din
Gradjevinski konac 30m. BEOROL
Gradjevinski konac 30m. BEOROL - proizvod na akciji cena: 495,00 din
Senco DURASPIN DS722-18V akumulatorski šauber za vijke 2x3.0Ah, 25-75mm
Makaze za živu ogradu ravna oštrica 610mm WINLAND
Makaze za živu ogradu ravna oštrica 610mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.617,00 din
Profesionalne voćarske makaze 8099 Falket
Profesionalne voćarske makaze 8099 Falket - proizvod na akciji cena: 8.136,00 din
Klešta stolarska L160mm MODECO
Klešta stolarska L160mm MODECO - proizvod na akciji cena: 796,00 din
Mešač 100x500 mm MODECO
Mešač 100x500 mm MODECO - proizvod na akciji cena: 816,00 din
Širometar po Babou skali
Širometar po Babou skali - proizvod na akciji cena: 1.827,00 din
Makita list testere za drvo MForce, 230x30x24Z B-08084
Makita list testere za drvo MForce, 230x30x24Z B-08084 - proizvod na akciji cena: 5.229,00 din
Knipex 82 01 200 TwinGrip klešta sa prednjim zahvatom 200 mm
Knipex 82 01 200 TwinGrip klešta sa prednjim zahvatom 200 mm - proizvod na akciji cena: 4.056,00 din