  • Sečice za kablove i žicu 2101G-160IP BAHCO
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.547,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 2101G-160IP
Opis i namena proizvoda
  • Dužina 160 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Turpije za metal sa drškom grube 250mm - finoća 1 set 5 kom. Kaiser Feilen
Turpije za metal sa drškom grube 250mm - finoća 1 set 5 kom. Kaiser FeilenKompleti turpija vrhunskog kvaliteta od poznatog nemačkog proizvodj ...
cena: 3.552,00 din
 detaljnije
Ručna ureznica 3kom DIN 352 HSS G M6x1 Bohrcraft
 detaljnije
Ključ sa T-ručkom i torx glavom T27  HT1W864 Hogert
akcija
Makaze za orezivanje FELCO 12
Makaze za orezivanje FELCO 12 - proizvod na akciji cena: 8.440,00 din
7.690,00 din
akcija
Gardena CS drobilica 10cm
Gardena CS drobilica 10cm - proizvod na akciji cena: 2.516,00 din
1.639,00 din
Bosch set 12V akumulatora - baterija 2 x GBA 12V 3,0Ah + punjač GAL 12V-40, 1600A019RD
Bosch set 12V akumulatora - baterija 2 x GBA 12V 3,0Ah + punjač GAL 12V-40, 1600A019RD - proizvod na akciji cena: 16.512,00 din
Knipex 90 22 10 BK BiX® nož za sečenje plastičnih cevi
Knipex 90 22 10 BK BiX® nož za sečenje plastičnih cevi - proizvod na akciji cena: 4.479,00 din
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.621,00 din
Klešta sečice kose ojačane 74 02 180 KNIPEX
Klešta sečice kose ojačane 74 02 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.016,00 din
Kutija za alat 5-delna C20L Beta
Kutija za alat 5-delna C20L Beta - proizvod na akciji cena: 10.867,00 din
Zeger klešta prava unutrašnja 44 11 J2 180mm KNIPEX
Zeger klešta prava unutrašnja 44 11 J2 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.415,00 din
Makaze za sečenje plastičnih cevi REMS ROS P 63 S
Makaze za sečenje plastičnih cevi REMS ROS P 63 S - proizvod na akciji cena: 29.402,00 din
Knipex čeone sečice 160 mm 68 01 160
Knipex čeone sečice 160 mm 68 01 160 - proizvod na akciji cena: 2.229,00 din
Punjač za akumulatore 12-24V 1498/16A Beta
Punjač za akumulatore 12-24V 1498/16A Beta - proizvod na akciji cena: 74.400,00 din
Akumulatorska baštenska testera Bosch KEO Solo; bez baterije i punjača
TCT MAKBlade list testere za drvo 305mm x 30mm x 80z B-32851 Makita
TCT MAKBlade list testere za drvo 305mm x 30mm x 80z B-32851 Makita - proizvod na akciji cena: 11.388,00 din