  • Senco DURASPIN DS722-18V akumulatorski šauber za vijke 2x3.0Ah, 25-75mm
stara cena: 113.706
cena: 88.140,00 din
(PDV uključen)
  popust: 22%
  ušteda: 25.566 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 4,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine
   Senco
Proizvođač: Senco
Šifra proizvoda: SENCO 10C2001N
Opis i namena proizvoda
  • Motor bez četkica: Pruža dugotrajne performanse i smanjuje potrebu za održavanjem.
  • Primena:
  • Obloga od drveta
  • Obloga od čelika
  • Drveni podovi
  • Kompozitni podovi
  • Izolacija od krute pene
  • Cementna ploča
  • Generalno podloge i podovi
  • Gipsani zidovi do drveta
  • Gipsani zidovi do čelika
  • Gipsani omotači sa fiberglasom
  • Metalni okviri
  • Podovi od konstrukcijskog čelika
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina: 419.5 mm
  • Širina: 86 mm
  • Visina: 243 mm
  • Minimalna dužina vijka: 25 mm
  • Maksimalna dužina vijka: 75 mm
  • Kapacitet magacina: 50 komada
  • Uključen kofer: Da
  • Napon (izmenični): 230 V
  • Frekvencija: 50 Hz
  • Broj obrtaja u minuti (RPM): 2500 RPM
  • Tip baterije: Li-Ion
  • Napon baterije: 18 V
  • Amperaža baterije: 3 Ah (2 komada)
  • Snaga baterije: 54 W
  • Vreme punjenja 80%: 15 minuta
  • Vreme punjenja 100%: 45 minuta
  • Broj vijaka po punjenju: 2000
  • Broj baterija u setu: 2 komada
  • Dužina bita: 200 mm
  • Obrtni moment: 8 Nm
  • Prečnik vijka: 3.5-5.5 mm
  • Težina 2.7 kg
spacer Obim isporuke
  • 2x baterija 3.0Ah
  • Brzi punjač
  • Kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Držač elektrode sa kabelom 3m, 16mm - 300A
Držač elektrode sa kabelom 3m, 16mm - 300AKvalitetan držač elektrode od 300A u kompletu sa kabelom ...
cena: 1.517,00 din
 detaljnije
Burgija za metal HSS-G DIN 338 fi 8.5mm RUKO
Burgija za metal HSS-G DIN 338 fi 8.5mm RUKOStandardna spiralna burgija za metal visokih performansi napravljena od brzog čelika za teške uslo ...
 detaljnije
Macola sa fiber drškom 1.5 kg FESTA
akcija
Scheppach aku ručni cirkular IXES C-HCS165-X
Scheppach aku ručni cirkular IXES C-HCS165-X - proizvod na akciji cena: 7.408,00 din
9.590,00 din
akcija
Bosch GBA 12V 4,0 Ah + GBA 12V 2,0 Ah + GAL 12V-40 Set baterija i punjača
Bosch GBA 12V 4,0 Ah + GBA 12V 2,0 Ah + GAL 12V-40 Set baterija i punjača - proizvod na akciji cena: 16.058,00 din
12.440,00 din
Knipex 78 06 125 Electronic Super Knips® sečice elektroničarske VDE izolovane 125 mm
Knipex 78 06 125 Electronic Super Knips® sečice elektroničarske VDE izolovane 125 mm - proizvod na akciji cena: 4.572,00 din
Bonsek ram 300mm 1725 BETA
Bonsek ram 300mm 1725 BETA - proizvod na akciji cena: 3.434,00 din
Električna bušilica 750W DP4003 MAKITA
Električna bušilica 750W DP4003 MAKITA - proizvod na akciji cena: 31.990,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/160/100 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/160/100 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 275,00 din
Kruna za bušenje SDS-max 55/420/550mm BOSCH
Kruna za bušenje SDS-max 55/420/550mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 32.075,00 din
Makaze za živu ogradu 61cm - valovita oštrica WINLAND
Makaze za živu ogradu 61cm - valovita oštrica WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.834,00 din
Makaze voćarske 180mm WINLAND
Makaze voćarske 180mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta - proizvod na akciji cena: 18.150,00 din
Hikoki Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDSMax DH52MA Hitachi
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch - proizvod na akciji cena: 45.645,00 din
Laserski nivelator K862 sa stativom 886-38 Kapro
Laserski nivelator K862 sa stativom 886-38 Kapro - proizvod na akciji cena: 10.920,00 din
Hogert HT1R424 set ručnog alata 89 kom
Hogert HT1R424 set ručnog alata 89 kom - proizvod na akciji cena: 12.251,00 din
Električna kosačica FZR 2018-E 1000W Fieldmann
Električna kosačica FZR 2018-E 1000W Fieldmann - proizvod na akciji cena: 8.990,00 din