  • Set pribora za multifunkcionalni alat (renovator), 12 kom – RYOBI RAKMT12KIT
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.534,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: RAKMT12KIT
Opis i namena proizvoda
RYOBI RAKMT12KIT je profesionalni set od 12 komada pribora za multifunkcionalni alat (renovator), idealan za precizno sečenje, brušenje i obradu različitih materijala poput drveta, gipsanih ploča, plastike i metala. Set uključuje 1 x 88 mm ravni list testere, 1 x 28 mm dvomaterijalnu ravnu testeru, 2 x 95 mm brusni papir granulacije 240, 4 x 95 mm brusni papir granulacije 120 i 4 x 95 mm brusni papir granulacije 80. Pribor je kompatibilan sa RYOBI modelom RMT18-0, kao i sa alatima drugih brendova: AEG, DeWALT, Hitachi, Stanley, Black & Decker, Dremel, Skil i Worx.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Set: 12 komada
  • Namena: drvo, gips, metal, plastika
  • Sadržaj: testerice i brusni papir različitih dimenzija i granulacija
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nož za obradu kant traka WOLFCRAFT
cena: 764,00 din
 detaljnije
Udarni pneumatski čekić sa sekačima u plastičnoj kutiji - 1514PB Unior
 detaljnije
Garnitura za vađenje vijaka YATO
Garnitura za vađenje vijaka YATOKomplet od 6 delova ...
akcija
Zaštitne naočare sa otvorima za vazduh profesional BEOROL
Zaštitne naočare sa otvorima za vazduh profesional BEOROL - proizvod na akciji cena: 450,00 din
180,00 din
akcija
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400 - proizvod na akciji cena: 43.055,00 din
35.460,00 din
Krunasta testera Bi-metal 25mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 25mm Makita - proizvod na akciji cena: 779,00 din
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia
Pumpa za pretakanje komine Euro 50 - 2ks Enoitalia - proizvod na akciji cena: 175.014,00 din
Akumulatorske makaze za živu ogradu EasyHedgeCut 18-45 Solo Bosch
Pneumatski pištolj za kartuše 1947 Beta
Pneumatski pištolj za kartuše 1947 Beta - proizvod na akciji cena: 10.800,00 din
Nasadni ključ 1/2" 12mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 12mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 936,00 din
Makaze za kabl 95 31 280mm KNIPEX
Makaze za kabl 95 31 280mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 52.993,00 din
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon - proizvod na akciji cena: 2.369,00 din
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON - proizvod na akciji cena: 3.900,00 din
DeWalt DT99576 list za kružnu testeru 305 mm, 78 zuba – za precizno sečenje drveta i materijala sa ekserima
DeWalt DT99576 list za kružnu testeru 305 mm, 78 zuba – za precizno sečenje drveta i materijala sa ekserima - proizvod na akciji cena: 13.736,00 din
Bravarska stega 150mm Maxsteel Heavy Duty Stanley
Bravarska stega 150mm Maxsteel Heavy Duty Stanley - proizvod na akciji cena: 18.927,00 din
FUSE akumulatorska brushless bušilica 18V VLP 5020 Villager
FUSE akumulatorska brushless bušilica 18V VLP 5020 Villager - proizvod na akciji cena: 9.449,00 din
Hikoki kombi čekić SDS-plus DH24PMH-WSZ
Hikoki kombi čekić SDS-plus DH24PMH-WSZ - proizvod na akciji cena: 24.132,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm - proizvod na akciji cena: 30.619,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 05 160
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 05 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W - proizvod na akciji cena: 5.136,00 din