Šifra proizvoda: R18PD3-220S
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI R18PD3-220S set je kompletno rešenje za bušenje, šrafljenje i rad u različitim materijalima, uključujući drvo, metal i beton. Deo je poznatog 18V ONE+™ sistema, što omogućava kompatibilnost sa širokim spektrom RYOBI alata.
  • Udarni mehanizam omogućava efikasno bušenje u čvrstim materijalima, poput betona i zida.
  • Maksimalni obrtni momenat od 50 Nm pruža pouzdane performanse pri radu s tvrdim materijalima.
  • Brza stezna glava (13 mm) omogućava laku zamenu nastavaka i sigurno prianjanje.
  • Dve brzine rada:
  • Prva brzina (0-500 ob/min) za precizno zavrtanje.
  • Druga brzina (0-1800 ob/min) za brzo bušenje.
  • 24 podešavanja obrtnog momenta za maksimalnu kontrolu i kvalitet rada.
  • Bušenje rupa u zidu za montažu polica ili ramova.
  • Sečenje i bušenje u drvnim i metalnim materijalima.
  • Zavrtanje šrafova kod sastavljanja nameštaja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Voltaža: 18 V
  • Kompatibilnost: 18V ONE+™
  • Maksimalni prečnik bušenja:
  • Drvo: 38 mm
  • Čelik: 13 mm
  • Beton: 13 mm
  • Tip stezne glave: Bez ključa
  • Maksimalni obrtni moment: 50 Nm
  • Broj obrtaja: 0-500 / 0-1800 ob/min
spacer Obim isporuke
  • 2 Lithium+ baterije kapaciteta 2.0 Ah, koje obezbeđuju optimalno trajanje rada i duži vek alata.
  • Punjač RC18120, kompatibilan sa celokupnim ONE+™ asortimanom.
  • Praktična torba za jednostavno skladištenje i transport.
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brusilica čeona pneumatska 1/4" Womax
cena: 3.839,00 din
 detaljnije
Knipex šiljasta kombinovana klešta 145mm 08 21 145 - proizvod na akciji
Knipex šiljasta kombinovana klešta 145mm 08 21 145
Knipex šiljasta kombinovana klešta 145mm 08 21 14508 21 145 Špicasta kombinovana klešta Mala snažna kombinovana kle&scaro ...
cena: 3.798,00 din
2.940,00 din
 detaljnije
Imbus ključ dugi 220/3L HEX 2 mm Unior
akcija
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190 - proizvod na akciji cena: 3.354,00 din
2.600,00 din
akcija
Makita TCT Specialized list za testeru za sendvič ploče 235x30x50Z B-33582
Makita list testere za drvo 180x30x40z
Makita list testere za drvo 180x30x40z - proizvod na akciji cena: 4.912,00 din
Nasadni zglobni ključ 17mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 17mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.072,00 din
Proxxon 29- delni set TX nasadnih kljčeva
Proxxon 29- delni set TX nasadnih kljčeva - proizvod na akciji cena: 11.376,00 din
Akumulatorski usisivač DVC152LZ Makita
Akumulatorski usisivač DVC152LZ Makita - proizvod na akciji cena: 56.290,00 din
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160
Knipex telefonska klešta za hvatanje 160mm 29 25 160 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
FIELDMANN FDB 200901-E Ugaona brusilica 125mm 900W
FIELDMANN FDB 200901-E Ugaona brusilica 125mm 900W - proizvod na akciji cena: 5.303,00 din
Knipex papagaj klešta Alligator® 250mm 88 01 250
Knipex papagaj klešta Alligator® 250mm 88 01 250 - proizvod na akciji cena: 3.684,00 din
Klešta obla 22 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta obla 22 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110 - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF484Z Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF484Z Makita - proizvod na akciji cena: 22.190,00 din
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000 - proizvod na akciji cena: 43.550,00 din
Ručna kružna testera za metal 4131 MAKITA
Ručna kružna testera za metal 4131 MAKITA - proizvod na akciji cena: 51.990,00 din
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ - proizvod na akciji cena: 47.190,00 din
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu )
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu ) - proizvod na akciji cena: 1.650,00 din
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje cigli, keramike TURBO 180mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 3.182,00 din