Šifra proizvoda: SXGP1300XFBE
Opis i namena proizvoda
  • Stanley SXGP1300XFBE Hidrofor
  • Samousisna pumpa STANLEY® 1300W dizajnirana za efikasno pumpanje i distribuciju čiste vode, idealna za automatsko navodnjavanje, kućne aparate ili vodovodne sisteme.
  • Prenosiv dizajn: Kompaktan i prenosiv, omogućava lakše manevrisanje.
  • Efikasnost: Ulaz i izlaz imaju isti spojni navoj od 1" za veću efikasnost.
  • Automatski start: Pumpa se automatski pokreće kada pritisak padne.
  • Prednosti:
  •     Automatsko upravljanje: Automatski start/stop funkcija za dodatnu udobnost i ekonomičnost.
  •     Efikasno navodnjavanje: Dobar za navodnjavanje bašti i slične primene.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1300 W
  • Maksimalni protok: 4200 l/h
  • Maksimalna visina dizanja: 50 m
  • Radni pritisak: 1,5–3 bara
  • Maksimalna temperatura vode: 35 °C
  • Maksimalna visina usisavanja: 8 m
  • Prečnik priključaka: G1"
  • Dužina kabla: 1 m
  • Dimenzija uređaja: 57,2 x 50,2 x 32,4 cm
  • Kapacitet rezervoara: 24 l
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dizna za CO2 M8 x 1.0 duž. 30
Dizna za CO2 M8 x 1.0 duž. 30
cena: 188,00 din
 detaljnije
Brusni papir 230mm set 10 kom Womax
Brusni papir 230mm set 10 kom WomaxBrusni papir za hobi i profesionalne majstore spakovan u set od deset komada je pouzdan i povoljan. Brusni papir od ...
cena: 563,00 din
 detaljnije
Univerzalni izvlakač za zglobove 17mm NEO TOOLS
akcija
Laserski daljinomer LD030P Makita
Laserski daljinomer LD030P Makita - proizvod na akciji cena: 11.190,00 din
10.631,00 din
akcija
Knipex 49 21 A01 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm
Knipex 49 21 A01 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm - proizvod na akciji cena: 3.880,00 din
3.010,00 din
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180 - proizvod na akciji cena: 4.025,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač bez četkica DDF487Z Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač bez četkica DDF487Z Makita - proizvod na akciji cena: 19.690,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Ručna kružna testera za metal S185CCSL - 185mm Evolution
Ručna kružna testera za metal S185CCSL - 185mm Evolution - proizvod na akciji cena: 31.500,00 din
Knipex set izolovanih odvijača 1000V 6 delova 00 20 12 V02
Knipex set izolovanih odvijača 1000V 6 delova 00 20 12 V02 - proizvod na akciji cena: 10.692,00 din
Klešta sečice kose ojačane 74 02 160 KNIPEX
Klešta sečice kose ojačane 74 02 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.727,00 din
REMS 845057 Rezni disk P
REMS 845057 Rezni disk P - proizvod na akciji cena: 23.014,00 din
REMS 132100 Rezervoar za kondenzat 11,5 l
REMS 132100 Rezervoar za kondenzat 11,5 l - proizvod na akciji cena: 9.340,00 din
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +500°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +500°C Beta - proizvod na akciji cena: 19.800,00 din
DeWalt DCK2077P2T set akumulatorskog alata, aku bušilica DCD791 + aku udarni odvrtač DCF894, 18V 2x5.0Ah
DeWalt DCK2077P2T set akumulatorskog alata, aku bušilica DCD791 + aku udarni odvrtač DCF894, 18V 2x5.0Ah - proizvod na akciji cena: 100.664,00 din
Električna ubodna testera 450W 4329 MAKITA
Električna ubodna testera 450W 4329 MAKITA - proizvod na akciji cena: 11.690,00 din
Burgija za drvo ravna 13x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 13x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 242,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/300/250 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/300/250 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 460,00 din
DeWalt DWE550 Ručni cirkular, 1200 W
DeWalt DWE550 Ručni cirkular, 1200 W - proizvod na akciji cena: 26.481,00 din
Ručna kružna testera sa upuštanjem 1300W SP6000J MAKITA
Ručna kružna testera sa upuštanjem 1300W SP6000J MAKITA - proizvod na akciji cena: 59.990,00 din
REMS 116015 Klešta za cevi 2" 78mm
REMS 116015 Klešta za cevi 2" 78mm - proizvod na akciji cena: 16.151,00 din