  • Tester BT2000CT DHC
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: Garantni rok: 24 meseca
   DHC
Proizvođač: DHC
Šifra proizvoda: BT2000CT
Opis i namena proizvoda
  • Tester BT2000CT DHC
  • Za testiranje akumulatora od 6V i 12V
  • Mogućnost testiranja sistema punjenja i startovanja vozila(12 / 24V)
  • Opseg merenja: 40 ~ 3000 CCA(SAE)
spacer Karakteristike proizvoda
  • Testiranje ispražnjenih akumulatora čak od 1,5V
  • Voltmetar: 1.5V - 60V
  • Jedinica mere: JIS, EN, DIN, SAE, IEC
  • Merenje svih vrsta olovno kiselinskih, Gel, VRLA AGM i Spiralnih akumulatora
  • Unikatna patentirana tehnologija merenja unutrašnjeg otpora akumulatora
  • Štampanje rezultata odmah posle završetka testa(širina papira 57mm)
  • LCD displej sa 4 reda po 16 karaktera, sa podesivim pozadinskim osvetljenjem
  • Mogućnost prebacivanja podataka merenja na računar, USB konekcija
  • Tolerancija: CCA: < ± 5% (±0,05V)
  • Unutrašnje napajanje: 6 kom 1.5V AA Baterija
  • Ugrađena funkcija brojača testova
  • Temperaturna kompenzacija
  • Mogućnost samostalne zamene priključnih kablova!
  • Pokazivanje datuma i vremena kada je test obavljen
  • Sadržaj pakovanja: Tester DHC BT2000 1 kom, rolna papira za štampač, baterije 1.5V AA 6 kom, uputstvo, zaštitna plastična kutija, Ampermetar(amper klješta).
  • Garantni rok: 24 meseca
  • Težina
  • 1.5 kg
  • Dužina 275 mm
  • Širina 135 mm
  • Visina 80 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Spuštajuća prskalica za travu T380 Gardena
cena: 6.199,00 din
 detaljnije
Sekač cevi 3-16mm mini 4485MINI BAHCO
cena: 3.965,00 din
 detaljnije
Ključ nasadni prihvat 1/2" 190/1 12p 1/2" UNIOR
akcija
Brusilica za poliranje - polirka DWP849X DeWALT
Brusilica za poliranje - polirka DWP849X DeWALT - proizvod na akciji cena: 44.214,00 din
27.970,00 din
akcija
FIELDMANN FDP 200712-E Ubodna testera 710W
FIELDMANN FDP 200712-E Ubodna testera 710W - proizvod na akciji cena: 4.737,00 din
4.190,00 din
Kruna za bušenje SDS-max 150/310/430mm BOSCH
Kruna za bušenje SDS-max 150/310/430mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 86.327,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 631,00 din
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79040 Baterija 20V Li-Ion 4Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 6.140,00 din
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.920,00 din
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax
Navlaka za poliranje 178mm vuna Womax - proizvod na akciji cena: 1.123,00 din
Makaze voćarske 3171B-195mm WINLAND
Makaze voćarske 3171B-195mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.135,00 din
Testera za grane 300 Pilana
Testera za  grane 300 Pilana - proizvod na akciji cena: 733,00 din
Bosch GHO 18 V-LI Solo, aku rende, bez baterije i punjača
Bosch GHO 18 V-LI Solo, aku rende, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 51.837,00 din
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 17.990,00 din
Burgija za klap šarke Impact 15/90 mm Villager
Burgija za klap šarke Impact 15/90 mm Villager - proizvod na akciji cena: 252,00 din
Turpija za lanac 4.0mm - 1/4, 3/8, LOW PRO, 5/32
Turpija za lanac 4.0mm - 1/4, 3/8, LOW PRO, 5/32 - proizvod na akciji cena: 174,00 din
Postolje za ger sa produženim rukama MITRESAWSTAND Evolution
Testera ručna sa ugaonom drškom 300mm Modeco
Testera ručna sa ugaonom drškom 300mm Modeco - proizvod na akciji cena: 1.061,00 din
Recipro testera sa koferom JR3051TK Makita
Recipro testera sa koferom JR3051TK Makita - proizvod na akciji cena: 25.590,00 din
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm - proizvod na akciji cena: 7.152,00 din