  • Tračna brusilica 7640MA SKIL MASTERS F0157640MA
Vidi proizvode
Saobraznost: 1 Godina Servis
   Skil
Proizvođač: Skil
Šifra proizvoda: F0157640MA
Opis i namena proizvoda
Tračna brusilica SKIL MASTERS
• Kvalitetni motor omogućava da se usporavanje pri korišćenju svede na minimum
• Kuglični ležajevi zaštićeni od prašine
• Termički ojačani spiralni zupčanici
• Velika brzina trake za brzo skidanje materijala
• Točkić za prethodni izbor brzine
• Brusni okvir sprečava ogrebotine i idealno poravnava površine (patentirana Equalizer konstrukcija)
• Laka promena trake. Nije potrebno prethodno skidanje brusnog okvira.
• Podesiva prednja ručka i mekani rukohvat za optimalni komfor
• Ugrađeno vrlo efikasno usisavanje prašine
• Stabilna konstrukcija za stacionarnu upotrebu
• Lako i precizno podešavanje putanje trake
• Obezbeđen je adapter za usisavanje prašine za dodatno priključivanje usisivača
spacer Karakteristike proizvoda
Tehničke karakteristike
  • Ulazna snaga  950 W
  • Veličina trake za brušenje  76 x 533 mm
  • Veličina brusne površine  76 x 130 mm
  • Brzina trake  220 - 340 m/min
  • Težina  3,6 kg
  •  - Platnena torba,
  •  - kesa za prašinu,
  •  - adapter za usisivač,
  •  - brusni okvir,
  •  - 2 stezaljke,
  •  - 1 traka
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Zaštitna gradjevinska ograda-mreža 1.5x50m
cena: 5.670,00 din
 detaljnije
Aku ubodna testera, bez četkica, 18V ONE+™ HP – RYOBI RJS18X-0
cena: 24.102,00 din
 detaljnije
Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 12mm Unior
Ključ okasti jednostrani izolovan 180/2VDEDP 12mm Uniormaterijal: premium hrom-vanadijum čelikglava: hromirana (ISO 1456:2009)izrađen prema standar ...
akcija
FIELDMANN FDRM 201601-E Električni ručni mikser 1600W
FIELDMANN FDRM 201601-E Električni ručni mikser 1600W - proizvod na akciji cena: 11.695,00 din
9.990,00 din
akcija
Pneumatska ručica 1/2″ 136Nm 1922P3 Beta
Pneumatska ručica 1/2″ 136Nm 1922P3 Beta - proizvod na akciji cena: 51.750,00 din
38.808,00 din
Hikoki DV18DD Akumulatorska vibraciona bušilica/zavrtač bez četkica 18V Hitachi
Hikoki DV18DD Akumulatorska vibraciona bušilica/zavrtač bez četkica 18V Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.488,00 din
Bosch UniversalPump 18V Akumulatorska pumpa za naduvavanje
Bosch UniversalPump 18V Akumulatorska pumpa za naduvavanje - proizvod na akciji cena: 10.877,00 din
FIELDMANN FDV 200711-E Udarna bušilica 710W
FIELDMANN FDV 200711-E Udarna bušilica 710W - proizvod na akciji cena: 4.256,00 din
Orman za alat sa 3 fioke 17,1L Keter
Orman za alat sa 3 fioke 17,1L Keter - proizvod na akciji cena: 10.277,00 din
Nasadni ključ 1/2" Torx T20 KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" Torx T20 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Bosch akumulatorska univerzalna testera-recipro GSA 12V-14 12V 2,0 Ah + GAL 12V-4
Bosch akumulatorska univerzalna testera-recipro GSA 12V-14  12V 2,0 Ah + GAL 12V-4 - proizvod na akciji cena: 27.389,00 din