Šifra proizvoda: CAP1801M
Opis i namena proizvoda
CAP1801M  Ugaona akumulatorska bušilica 18V Ryobi
  • 180° rotirajuće postolje radi lakog pristupa nezgodnim mestima
  • 10 mm samostezna glava
  • Promenljiva dvosmerna brzina smera okretanja i kočnica radi potpune kotrole
  • Prigodno skadište bit-nastavaka u ručki  kao dodatna pogodnost
  • Ugaona bušilica Ryobi - sjajna za rad u ograničenom prostoru
  • Prekokalupna meka drška radi boljeg prihvata i smanjenja vibracija
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prečnik burgije: 10 mm
  • Brzina bez opterećenja: 0 - 1.000 o/min
  • Maksimalna dubina bušenja:
  • Drvo     38 mm
  • Čelik     6 mm
  • Težina: 1,4 kg (bez akumulatora)
spacer Obim isporuke
isporuka bez akumulatora i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Mikrometar za spoljno merenje u garnituri 4 kom. 0-100mm INSIZE
Mikrometar za spoljno merenje u garnituri 4 kom. 100mm INSIZEGradacija: metrički 0.01mm / 0,0001 " DIN863Isporučuje se sa postavljanjem st ...
cena: 18.446,00 din
 detaljnije
Dva u jedan skalpel i testerica za gips CS-5 Olfa
Dva u jedan skalpel i testerica za gips CS-5 OlfaJedinstveni OLFA model na svetuKoristi noziće od 12,5 mm širine, MTB, a testerica je š ...
cena: 3.336,00 din
 detaljnije
Ključevi nasadni imbus dugi, prihvat 1/2” 192/2HXL 10 x 64 UNIOR
akcija
Akumulatorska prskalica sa teleskopom VBS 16 Li Villager
Akumulatorska prskalica sa teleskopom VBS 16 Li Villager - proizvod na akciji cena: 13.860,00 din
12.390,00 din
akcija
Proxxon MicroClick MC 500 moment ključ 100-500 Nm
Proxxon MicroClick MC 500 moment ključ 100-500 Nm - proizvod na akciji cena: 38.676,00 din
35.959,00 din
Valjak moher prirodni 23cm BEOROL
Valjak moher prirodni 23cm BEOROL - proizvod na akciji cena: 288,00 din
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu )
Širometar po Oechsle skali ( po Ekslu ) - proizvod na akciji cena: 1.650,00 din
Šrafciger ravni 911.1144 8x150mm KS TOOLS
Šrafciger ravni 911.1144 8x150mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 732,00 din
RUBI 27922 RCH-1200 RS mašina za sečenje keramike, 1200mm, sa torbom i nožićem
RUBI 27922 RCH-1200 RS mašina za sečenje keramike, 1200mm, sa torbom i nožićem - proizvod na akciji cena: 92.261,00 din
Kablovi za startovanje akumulatora 500 A
Kablovi za startovanje akumulatora 500 A - proizvod na akciji cena: 1.554,00 din
Perač pod pritiskom VHW 100 Villager
Perač pod pritiskom VHW 100 Villager - proizvod na akciji cena: 22.049,00 din
Proxxon set ručnog alata u koferu 47 delova
Proxxon set ručnog alata u koferu 47 delova - proizvod na akciji cena: 31.068,00 din
Proxxon set TX nasadnih ključeva 24 kom. – profesionalni set 1/4" i 1/2"
Električarske makaze 1128BAX Beta
Električarske makaze 1128BAX Beta - proizvod na akciji cena: 5.324,00 din
Nasadni ključevi 1/4″+ bitovi set 42/1 903E/C42 Beta
Nasadni ključevi 1/4″+ bitovi set 42/1 903E/C42 Beta - proizvod na akciji cena: 9.300,00 din
Garnitura izolovanih VDE nasadnih ključeva 1000V KS TOOLS
Garnitura izolovanih VDE nasadnih ključeva 1000V KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 50.400,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W D26411 DeWALT
Fen za vreli vazduh 1800W D26411 DeWALT - proizvod na akciji cena: 11.992,00 din
DeWalt DCD1007NT akumulatorska bušilica sa čekićem, 18V, bez baterija
DeWalt DCD1007NT akumulatorska bušilica sa čekićem, 18V, bez baterija - proizvod na akciji cena: 42.952,00 din
Libela 779 SPIRIT 20cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 20cm Kapro - proizvod na akciji cena: 972,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 16,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 16,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 943,00 din
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine - proizvod na akciji cena: 7.443,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din
FIELDMANN FDV 200711-E Udarna bušilica 710W
FIELDMANN FDV 200711-E Udarna bušilica 710W - proizvod na akciji cena: 4.256,00 din