  • Ugaona brusilica 1200W AG1200-125 ISKRA
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 25 meseci Servis
   Iskra
Proizvođač: Iskra
Šifra proizvoda: AG1200-125
Opis i namena proizvoda
  • Ugaona brusilica ISKRA, namenjena za hobi poslove i popravke
  • Pogodna za brušenje i grubu obradu metala i kamena
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend ISKRA
  • Tip Ugaona brusilica
  • Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga 1200 W
  • Obrtaji 12.000 obr/min-1 (bez opterećenja)
  • Prečnik diska 125 mm
  • Navoj M14
  • Ručka Podesiva levo/desno 90°
  • Masa 2.1 kg
  • Ostale napomene Rezna ploča nije uključena
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija SDSMax 18x600mm Blade
Burgija SDSMax 18x600mm Blade
Burgija SDSMax 18x600mm BladeTražite pouzdanu burgiju za beton SDS Max? Na pravom ste mestu! Kvalitetna burgija za beton SDS Max sa premium karb ...
cena: 1.686,00 din
 detaljnije
YATO čelična četka 60mm-M14
YATO čelična četka 60mm-M14
cena: 323,00 din
 detaljnije
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita - proizvod na akciji
List cirkulara za drvo MakForce 235x60zx30 Makita
akcija
Grabulje lopata CS Gardena
Grabulje lopata CS Gardena - proizvod na akciji cena: 4.472,00 din
3.812,00 din
akcija
Black & Decker KA320EKA električna vibraciona šlajferica 240W
Black & Decker KA320EKA električna vibraciona šlajferica 240W - proizvod na akciji cena: 11.847,00 din
Brusilica za poliranje GPO 950 Bosch
Brusilica za poliranje GPO 950 Bosch - proizvod na akciji cena: 19.030,00 din
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W
Fieldmann FDB 201201-E Ugaona brusilica 125mm 1200W - proizvod na akciji cena: 8.934,00 din
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax - proizvod na akciji cena: 1.390,00 din
DeWalt DCF850NT akumulatorski udarni odvrtač, Solo
DeWalt DCF850NT akumulatorski udarni odvrtač, Solo - proizvod na akciji cena: 33.984,00 din
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 31 125
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 31 125 - proizvod na akciji cena: 3.767,00 din
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000 - proizvod na akciji cena: 26.419,00 din
Traka za teret sa uškama 1T 2m 8150 Beta
Traka za teret sa uškama 1T 2m 8150 Beta - proizvod na akciji cena: 1.275,00 din
Klešta ključ 180 mm 86 05 180 KNIPEX
Klešta ključ 180 mm 86 05 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 9.918,00 din
Makaze voćarske 210mm STREND PRO
Makaze voćarske 210mm STREND PRO - proizvod na akciji cena: 620,00 din
DeWalt DCS389NT 54V XR Aku Recipro testera, bez baterije i punjača
DeWalt DCS389NT 54V XR Aku Recipro testera, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 64.892,00 din
Bosch Akumulatorski reflektor GLA 18VH-7500, 06014A5000
Bosch Akumulatorski reflektor GLA 18VH-7500, 06014A5000 - proizvod na akciji cena: 47.431,00 din
Silk za trimer 2.4mm X 1560m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 1560m (20LB) - Duo core - četvrtasta nit Villager - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/300/250 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/300/250 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 460,00 din
Makaze za lozu kovane 210mm LEVIOR
Makaze za lozu kovane 210mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 912,00 din
Nasadni ključevi 1/4″ – 3/8″ – 1/2″ set 170/1 903E/C170 Beta
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din