  • Ugaona brusilica 125mm WSE 14-125MXDMS 1450W AEG
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 godine uz registraciju
   AEG Powertools
Proizvođač: AEG Powertools
Šifra proizvoda: 4935412261
Opis i namena proizvoda
  • Snažan 1450W motor DIGITRONIC standard sa promenljivom brzinom preselekcijom
  • soft start
  • Zaštita od preopterećenja motora FIKSTEC
  • Patentiran glava za brzu i laku menja diska
  • Automatski cut - off , lako menjanje ugljenih četkica
  • Metalna glava prenosnika za odličnu vidljivost pri radu i optimizovan za sečenje dubine
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga ulazna 1450W
  • Snaga izlazna 870W
  • Bez praznog hoda 2600-11000 rpm
  • Dubina sečenja 35 mm
  • Brušenje disk Ø 125 mm
  • Vreteno M14
  • Težina 2.5 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
MACHTIG Motorna testera 2.3KS 406mm MAC-06
MACHTIG Motorna testera 2.3KS 406mm MAC-06MACHTIG MAC-06 predstavlja visokoperformansnu motornu testeru dizajniranu za kućnu upotrebu, idealnu za se ...
cena: 25.046,00 din
 detaljnije
Klešta za aluminijumske pop nitne 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 mm – TOPEX 43E701
Pištolj za aluminijumske pop nitne 2,4–4,8 mm – TOPEX 43E701TOPEX 43E701 pištolj za pop nitne dizajniran je za rad sa alumin ...
cena: 1.632,00 din
 detaljnije
Klešta za cevi AL podešavajuća prava 492AL 3"(24") UNIOR
Klešta za cevi AL podešavajuća prava 492AL 3"(24") UNIORmaterijal: specijalni alatni čelikkovane, potpuno poboljšane ...