Šifra proizvoda: GX-AG010B
Opis i namena proizvoda
  • Ugaona brusilica 230mm GX-AG010B Iskra
  • Ugaona brusilica ISKRA, namenjena za hobi poslove i popravke
  • Pogodna za brušenje i grubu obradu metala i kamena
  • Drška se može postaviti u tri pozicije, time olakšavajući njenu upotrebu
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 230-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga: 2000 W
  • Obrtaji: 0-6500 obr/min-1 (bez opterećenja)
  • Prečnik diska: 230 mm
  • Navoj: M14
  • Ručka: Tri položaja
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kružna testera za drvo vidia 350x30x3.6mm 32z PILANA
cena: 6.721,00 din
 detaljnije
Felo šrafciger ravni 3.5 x 100 mm
cena: 488,00 din
 detaljnije
Metabo baterija 9,6V/1.4Ah NiCd
akcija
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.724,00 din
8.109,00 din
akcija
Makaze za lozu krive 180mm LEVIOR
Makaze za lozu krive 180mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 706,00 din
669,00 din
Laserski nivelator K862 sa stativom 886-38 Kapro
Laserski nivelator K862 sa stativom 886-38 Kapro - proizvod na akciji cena: 10.920,00 din
Set nasadnih ključeva 3/4″ 22-55mm 17/1 928E/C17 Beta
Set nasadnih ključeva 3/4″ 22-55mm 17/1 928E/C17 Beta - proizvod na akciji cena: 50.100,00 din
Makaze voćarske - okrugla ručka WINLAND
Makaze voćarske - okrugla ručka WINLAND - proizvod na akciji cena: 2.206,00 din
Makita Čekić-bušilica AVT HR3001CJ SDS+
Makita Čekić-bušilica AVT HR3001CJ SDS+ - proizvod na akciji cena: 52.490,00 din
Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch
Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 14.242,00 din
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 67mm Bahco
Krunasta testera Sandflex® Bi-metal 67mm Bahco - proizvod na akciji cena: 1.945,00 din
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm - proizvod na akciji cena: 1.971,00 din
Akumulatorske makaze za živu ogradu EasyHedgeCut 18-45 Solo Bosch
Električno rende 1806B MAKITA
Električno rende 1806B MAKITA - proizvod na akciji cena: 69.990,00 din
Reverzibilna račna 1921N3 68Nm Beta
Reverzibilna račna 1921N3 68Nm Beta - proizvod na akciji cena: 25.244,00 din
Kruna za bušenje HSS 22mm MODECO
Kruna za bušenje HSS 22mm MODECO - proizvod na akciji cena: 586,00 din