Šifra proizvoda: IE-AG2200
Opis i namena proizvoda
  • Ugaona brusilica 230mm IE-AG2200 IskraEro
  • Ugaona brusilica iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjena za poluprofesionalnu upotrebu
  • Antivibracijska ručka obezbeđuje udobnije korištenje
  • Ručka se može postaviti u tri pozicije i levo/desno 90°, time olakšavajući rad brusilicom
  • Poseduje sporiji start čija je funkcija da smanji efekat trzaja početnog obrtnog momenta
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 220-240 V~ / 50 Hz
  • Snaga: 2200 W
  • Obrtaji: 6.600 obr/min-1 (bez opterećenja)
  • Prečnik diska: 230 mm
  • Navoj: M14
  • Ručka: Antivibracijska, tri položaja, podesiva levo/desno 90°
  • Dužina kabela: 1.9 m
  • Masa: 5.1 kg
  • Dodatne funkcije: Sporiji start
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Rezna ploča 178x3 čelik STANDARD TYROLIT
cena: 239,00 din
 detaljnije
Klešta grip 250mm
Klešta grip 250mm
Klešta grip 250mm  ...
cena: 707,00 din
 detaljnije
Burgija za staklo HM-S 5x70mm Metabo
akcija
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
23.400,00 din
akcija
Hikoki G23UDY2-WKZ ugaona brusilica 2600 W
Hikoki G23UDY2-WKZ ugaona brusilica 2600 W - proizvod na akciji cena: 35.496,00 din
33.223,00 din
Nasadni zglobni ključ 19mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.228,00 din
Knipex krimp klešta PreciForce® za neizolovane otvorene konektore 0.5-6.0mm² 97 52 35
Klešta špicasta KRIVA 26 22 200mm KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 22 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.139,00 din
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm
Knipex 48 11 J3 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 225 mm - proizvod na akciji cena: 3.333,00 din
Makita list cirkulara za drvo 260x30x40z
Makita list cirkulara za drvo 260x30x40z - proizvod na akciji cena: 5.735,00 din
Električna bušilica 750W DP4003 MAKITA
Električna bušilica 750W DP4003 MAKITA - proizvod na akciji cena: 31.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.373,00 din
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ - proizvod na akciji cena: 47.190,00 din
Libela 779 SPIRIT 150cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 150cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.120,00 din
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster
Automatska maska za zavarivanje WS1000A GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 2.989,00 din
Makaze za lozu krive 180mm LEVIOR
Makaze za lozu krive 180mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 706,00 din
DeWalt DWST60452-1 McLaren 3 u 1 Set kutija za alat
DeWalt DWST60452-1 McLaren 3 u 1 Set kutija za alat - proizvod na akciji cena: 33.488,00 din
Gardena rukavice za alat M
Gardena rukavice za alat M - proizvod na akciji cena: 3.054,00 din
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.686,00 din
Stanley torba za alat duplo otvaranje FMST1-70719
Stanley torba za alat duplo otvaranje FMST1-70719 - proizvod na akciji cena: 12.632,00 din
Čekić Bravarski 1000g BETA
Čekić Bravarski 1000g BETA - proizvod na akciji cena: 4.190,00 din
Laserski nivelator rotacioni 875 Prolaser Layout set K875H Kapro
Villager ugaona brusilica VLN 431 115mm
Villager ugaona brusilica VLN 431 115mm - proizvod na akciji cena: 4.724,00 din