  • Usisivač za pepeo od peleta 900W BXVC20MDE Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXVC20MDE
Opis i namena proizvoda
  • Usisivač za pepeo sa  filterom za motor radi sprečavanja ulaska prašine u motor i hepa filterom
  • Pogodan za usisavanje pepela od drveta kao i od peleta
spacer Karakteristike proizvoda
  • Zapremina: 20 l
  • Maksimalna usisna moć: 900 W
  • Podpritisak: 15 kPa
  • Protok vazduha: 28 l/s
  • Za usisavanje samo hladnog pepela
  • Ima HEPA filter i metalnu zaštitu
  • Dužina kabla za struju: 2,5 m
  • Prečnik usisne cevi: 40 mm
  • Bruto težina: 3,8 kg
  • NE USISAVATI VRUĆI PEPEO I ŽAR!!!
Komentariši proizvod
4.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
75 %
4 zvezdica
25 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Mirjana Stanić, 08. Feb, 2021.
Super je
Davor Kirasić, 04. Feb, 2021.
Boško, 02. Dec, 2019.
Super usisivač, za pelet je nezamenjiv, za sada sam vrlo zadovoljan
Mira, 08. Nov, 2019.
Odličan usisivač. najbolje je što ima mrežicu ispred filtera pa se filter mnogo manje prlja
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
NPP NPG12V-17Ah, GEL baterija-akumulator
cena: 4.167,00 din
 detaljnije
List za bonsek testeru CR jednostrani Pilana
cena: 55,00 din
 detaljnije
Fuse akumulatorska vibraciona brusilica VLN 7120 Villager + baterija 2Ah
akcija
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 4.467,00 din
2.990,00 din
akcija
Makita Akumulatorska ubodna testera DJV185Z
Makita Akumulatorska ubodna testera DJV185Z - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
19.990,00 din
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX
Klešta ključ 250 mm 86 05 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 11.486,00 din
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 23.622,00 din
Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V 1/4" 140Nm WH18DD-W2Z Solo
Hikoki akumulatorski udarni zavrtač 18V 1/4" 140Nm WH18DD-W2Z Solo - proizvod na akciji cena: 16.272,00 din
FIELDMANN FZP 70505-0 teleskopska lančana testera 20V Fast Power
FIELDMANN FZP 70505-0 teleskopska lančana testera 20V  Fast Power - proizvod na akciji cena: 9.746,00 din
Senco CoilPro90 pneumatski pištolj za eksere 45-90mm 2.5-3.3mm
Kombinovana klešta hromirana 140mm 03 05 140 KNIPEX
Kombinovana klešta hromirana 140mm 03 05 140 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.705,00 din
Benzinska vibro ploča Hulk Petrol Evolution
Benzinska vibro ploča Hulk Petrol Evolution - proizvod na akciji cena: 95.793,00 din
DeWALT akumulatorski trimer za travu DCM561PB
DeWALT akumulatorski trimer za travu DCM561PB - proizvod na akciji cena: 37.307,00 din
Makita GA4530R električna ugaona brusilica 720 W
Makita GA4530R električna ugaona brusilica 720 W - proizvod na akciji cena: 10.790,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 5,50mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din
Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001
Wera Set za bicikle 3 41 komad 05004172001 - proizvod na akciji cena: 19.494,00 din
Kutija za alat Bomber 320 x 150 x 135 mm
Kutija za alat Bomber 320 x 150 x 135 mm - proizvod na akciji cena: 523,00 din
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,70mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,70mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 900,00 din
DeWalt DWHT0-10249 nož sa klizačem 18 mm
DeWalt DWHT0-10249 nož sa klizačem 18 mm - proizvod na akciji cena: 2.859,00 din
Burgija za beton SDSplus 5/160/100 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 5/160/100 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 241,00 din
Bosch GLL 2-20 G samonivelišući linijski laser 360° + tašna - zeleni zrak
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180 - proizvod na akciji cena: 4.025,00 din