  • Višenamenski ručni cirkular EVO-RAGE1B-185 Evolution
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Evolution
Proizvođač: Evolution
Šifra proizvoda: EVO-RAGE1B-185
Opis i namena proizvoda
  • Koristeći patentiranu profesionalnu RAGE® tehnologiju; lako seče čelik, aluminijum, drvo (čak i drvo sa ekserima) i plastiku, koristeći samo jednu oštricu. RAGE® sistem sečiva seče do 6mm čelične ploče!
  • Ergonomska ručka pruža vrhunsku udobnost i kontrolu.
  • Snažni motor od 1200W lako se nosi sa rigoroznošću višenamenskog rezanja.
  • Lagan pristup nagiba od 0-45 ° i podesiva dubina rezanja povećava svestranost cirkulara.
  • Rez je brz, čist i gotovo bez pucni i varnica.
  • Poseduje lako podesivu dubinu reza, plus jasnu vidljivost za precizno sečenje.
  • Opciono mošete dokupiti dijamantski list i sa njime možete rezati beton ili kamen.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1200 W
  • Prečnik lista testere 185mm
  • Max dubina sečenja drvo: 60 mm pri 90 stepeni, 40 mm pri 45 stepeni
  • Max dubina sečenja čelik: 6 mm pri 90 stepeni
  • Broj obrtaja: 3700 1/min
  • Dimenzija pakovanja: 36x28x28 cm
  • Težina 5,4 kg
spacer Obim isporuke
  • Univerzalni list testere 185x20x1,7mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
KWB 49830080 Brusni papir vodootporni GR180, 230x280, suvo/mokro
KWB 49830080 Brusni papir vodootporni GR180, 230x280, suvo/mokroBrusni list 230 x 280 mm mokro-i-suvo, posebno fleksibilan, visok agresivno, dug živo ...
cena: 93,00 din
 detaljnije
Čistač snega za VSS 60 Villager
cena: 17.849,00 din
 detaljnije
List kružne testere Expert for Laminated Panel Bosch 2608644126, 140 x 20 x 1,8 mm, 42
akcija
DeWalt DWHT77100 Laserski daljinomer, 30m
DeWalt DWHT77100 Laserski daljinomer, 30m - proizvod na akciji cena: 11.620,00 din
9.570,00 din
akcija
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm²
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm² - proizvod na akciji cena: 44.954,00 din
37.030,00 din
Profesionalne voćarske makaze 10099 Falket
Profesionalne voćarske makaze 10099 Falket - proizvod na akciji cena: 8.496,00 din
Muljača motorna sa funkcijom odvajanja peteljki ENO15 Enoitalia
Kapro digitalna libela 905D 60cm CONDOR
Kapro digitalna libela 905D 60cm CONDOR - proizvod na akciji cena: 15.696,00 din
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta
Kolica za alat sa 7 fioka RSC24/7 Beta - proizvod na akciji cena: 116.160,00 din
Klešta papagajke 175mm Ridgid
Klešta papagajke 175mm Ridgid - proizvod na akciji cena: 2.738,00 din
Rezač cevi Cu-INOX 3-28 S REMS
Rezač cevi Cu-INOX 3-28 S REMS - proizvod na akciji cena: 5.490,00 din
Akumulatorski usisivač DVC152LZ Makita
Akumulatorski usisivač DVC152LZ Makita - proizvod na akciji cena: 56.290,00 din
Mešač 100x500 mm MODECO
Mešač 100x500 mm MODECO - proizvod na akciji cena: 816,00 din
Rezna ploča za metal 125mmx2,5x22 Karbosan
Rezna ploča za metal 125mmx2,5x22 Karbosan - proizvod na akciji cena: 67,00 din
Hamer za štemovanje Sdsplus GSH 3 E BOSCH
Hamer za štemovanje Sdsplus GSH 3 E BOSCH - proizvod na akciji cena: 59.051,00 din
Hogert HT1P636 nareznice za cevi 1/2" - 2"
Hogert HT1P636 nareznice za cevi 1/2" - 2" - proizvod na akciji cena: 21.369,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.303,00 din
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita
List cirkulara za drvo MAKBlade 255x60x30 Makita - proizvod na akciji cena: 7.999,00 din
DeWalt DCF850NT akumulatorski udarni odvrtač, Solo
DeWalt DCF850NT akumulatorski udarni odvrtač, Solo - proizvod na akciji cena: 33.984,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 9558HNRG MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 9558HNRG MAKITA - proizvod na akciji cena: 12.790,00 din
Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 230mm/22.22 IRWIN
Dijamantska ploča za sečenje kamena i jačih tipova betona SEGMENTNA 230mm/22.22 IRWIN - proizvod na akciji cena: 3.372,00 din