  • YATO punjač baterije 18 V 2.4 -4.5A YT-828500
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.123,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   YATO
Proizvođač: YATO
Šifra proizvoda: 8YT82850EC
Opis i namena proizvoda
  • YATO inteligentni punjač 2.4/4.5A za 18V Li-ion baterije predstavlja napredno i pouzdano rešenje za brzo i bezbedno punjenje, osmišljeno da maksimizuje performanse i životni vek vaših baterija. Sa svojom dualnom podesivom izlaznom strujom od 2.4A za standardno punjenje i 4.5A za ubrzani proces, ovaj punjač vam omogućava da prilagodite brzinu punjenja trenutnim potrebama, balansirajući između brzine i dugovečnosti baterije. Ključnu bezbednost i stabilnost tokom rada obezbeđuje integrisani sistem aktivnog hlađenja, koji sprečava pregrevanje kako punjača tako i same baterije. Pametna elektronika kontinuirano prati status punjenja i provodi dijagnostiku, što je jasno prikazano preko LED indikatora u realnom vremenu, omogućavajući vam uvid u napredak i detekciju eventualnih grešaka. Izuzetno kompaktne dimenzije i težina od svega 0.8 kg čine ga lako prenosivim i praktičnim za korišćenje bilo gde, dok je njegova kompatibilnost sa celokupnom YATO 18V Li-ion baterijskom platformom garantovana. Ovaj punjač je, stoga, neophodna investicija za svakog profesionalca koji koristi YATO 18V alat, obezbeđujući da su baterije uvek spremne za rad uz optimalnu zaštitu i efikasnost.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Marka: YATO
  • Simbol: YT-828500
  • Ulazni napon: 230V AC
  • Izlazni napon: 18V DC
  • Izlazna struja: 2.4A / 4.5A (podesivo)
  • Tip baterije: Li-ion
  • Kompatibilnost: 18V Li-ion baterije
  • Hlađenje: Integrisani sistem hlađenja
  • Indikatori: LED indikatori za status punjenja i dijagnostiku
  • Težina: Približno 0.8 kg
  • Dimenzije: Kompaktne za jednostavno skladištenje i transport
spacer Obim isporuke
  • 1 x YATO inteligentni punjač baterije 2.4/4.5A YT-828500
  • 1 x Uputstvo za upotrebu
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pokretni set za rashladnu maglu sa prekidačem Bomber
cena: 2.024,00 din
 detaljnije
Nareznica ručna G DIN EN 24231 HSS 1/2"
 detaljnije
Makita brusni papir-šmirgla sa čičkom 94mm P240 10kom
Brusni papir 94 mm, granulacija 240, predstavlja kvalitetno i pouzdano rešenje za fino brušenje drveta, drvenih površina i metala ...
akcija
Fieldmann FDV 201205-E Udarna bušilica
Fieldmann FDV 201205-E Udarna bušilica - proizvod na akciji cena: 9.096,00 din
7.890,00 din
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,50mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,50mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 660,00 din
360,00 din
Proxxon MICRO tračna testera MBS 240/E
Proxxon MICRO tračna testera MBS 240/E - proizvod na akciji cena: 55.572,00 din
Proxxon akumulatorska bušalica/glodalica IBS/A
Proxxon akumulatorska bušalica/glodalica IBS/A - proizvod na akciji cena: 26.388,00 din
Kombinovani ugaonik sa libelom K352 Kapro
Kombinovani ugaonik sa libelom K352 Kapro - proizvod na akciji cena: 2.712,00 din
Makaze za grane 60cm 6011 Falket
Makaze za grane 60cm 6011 Falket - proizvod na akciji cena: 10.080,00 din
Hikoki ugaona brusilica 125mm G13STA Hitachi
Hikoki ugaona brusilica 125mm G13STA Hitachi - proizvod na akciji cena: 6.492,00 din
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® QuickSet 2 87 22 250
Knipex papagaj - cevna klešta Cobra® QuickSet 2 87 22 250 - proizvod na akciji cena: 5.893,00 din
Ključevi nasadni 1/4" sa račnom set 11 kom Womax
Ključevi nasadni 1/4" sa račnom set 11 kom Womax - proizvod na akciji cena: 1.799,00 din
Proxxon Set nasadnih ključeva 1/4“ (50-delni)
Proxxon Set nasadnih ključeva 1/4“ (50-delni) - proizvod na akciji cena: 11.988,00 din
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.724,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica DGA452Z Makita
Akumulatorska ugaona brusilica DGA452Z Makita - proizvod na akciji cena: 15.890,00 din
Proxxon 65-delni set nasadnih ključeva sa 3/8" čegrtaljkom
Proxxon 65-delni set nasadnih ključeva sa 3/8" čegrtaljkom - proizvod na akciji cena: 16.164,00 din
HIKOKI ugaona brusilica 1400W 125mm G13SB4-YGZ
HIKOKI ugaona brusilica 1400W 125mm G13SB4-YGZ - proizvod na akciji cena: 15.720,00 din
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm²
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm² - proizvod na akciji cena: 44.954,00 din
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo
FIELDMANN FZP 70105-0 akumulatorska mini testera 20V, sečivo 125 mm Solo - proizvod na akciji cena: 10.721,00 din
Akumulatorska kosilica 36V Villy 3740 E FUSE Villager
Akumulatorska kosilica 36V Villy 3740 E FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 40.949,00 din