  • Hikoki punjač baterija UC18YKSL-W0Z 14.4V-18V Hitachi
stara cena: 3.480
cena: 3.089,00 din
(PDV uključen)
  popust: 11%
  ušteda: 391 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hUC18YKSL-W0Z
Opis i namena proizvoda
  • Efikasnost i Pouzdanost za Vaše Alate
spacer Karakteristike proizvoda
  • Namenjen za punjenje Li-Jon Hikoki baterija 14,4V i 18V
  • Dizajniran za punjenje svih Hitachi litijum-jonskih kliznih baterija od 14,4 V do 18 V
  • Vreme punjenja 90 minuta (18V 3.0Ah)
  • Životni vek baterije od 1.000 do 1.500 (punjenje-pražnjenje)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Libela (2 otvora) - TOPEX 29C505
cena: 1.614,00 din
 detaljnije
Burgija za beton Classic sds+ 14/100/160 Metabo
 detaljnije
Udarna slova 8mm LEVIOR
Udarna slova 8mm LEVIOR
Udarna slova 8mm LEVIOR8mm 1,3550 kgZa čelik, metal i drvo. ...
akcija
DeWalt DCF850P2T akumulatorski udarni odvrtač, 2x5,0 Ah XR + T-STAK kofer
42.010,00 din
akcija
Akumulatorski udarni odvijač 18V DTW701Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač 18V DTW701Z Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
35.990,00 din
Makaze za sajle fi6mm 95 61 190mm KNIPEX
Makaze za sajle fi6mm 95 61 190mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.884,00 din
Pegla za spajanje cevi 20-25-32 MSG 63 FE REMS
Pegla za spajanje cevi 20-25-32 MSG 63 FE REMS - proizvod na akciji cena: 95.811,00 din
Makita TW001GZ Akumulatorski udarni odvijač 40V
Makita TW001GZ Akumulatorski udarni odvijač 40V - proizvod na akciji cena: 56.190,00 din
Proxxon 27-delni set nasadnih ključeva sa 1/2" i 1/4" čegrtaljkama
Kombinovani ugaonik sa libelom K352 Kapro
Kombinovani ugaonik sa libelom K352 Kapro - proizvod na akciji cena: 2.712,00 din
DeWalt DT5912 set HSS-R burgija 1.5–6.5 mm (13 komada)
DeWalt DT5912 set HSS-R burgija 1.5–6.5 mm (13 komada) - proizvod na akciji cena: 888,00 din
Gardena akumulatorski rezač grana HighCut 360/18V P4A 360cm
Gardena akumulatorski rezač grana HighCut 360/18V P4A 360cm - proizvod na akciji cena: 50.022,00 din
ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager
ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din