Šifra proizvoda: RAG18X125-0
Opis i namena proizvoda
RYOBI RAG18X125-0 (HP) akumulatorska ugaona brusilica 125 mm donosi maksimalnu snagu i brzinu za profesionalne i kućne zadatke brušenja i sečenja. Kao deo nove RYOBI High Performance serije bez četkica, ova brusilica nudi 30% brže sečenje u poređenju sa prethodnim modelima i istu snagu kao alat na kabl.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Proizvođač RYOBI
  • Voltaža 18 V
  • Kompatibilan 18V ONE+™
  • Prečnik diska 125 mm
  • Maksimalni broj obrtaja    9200 ob/min
  • Prihvat 22 mm, EASY FIX
  • Težina 1,7 kg (bez baterije)
  • Težina pakovanja 2,6 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterija i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Sekira 700g FESTA
Sekira 700g FESTA
cena: 2.428,00 din
 detaljnije
Stanley turpija SURFORM 310 mm 5-21-122
Stanley turpija SURFORM 310 mm 5-21-122Opremljena je oštricom za standardne poslove 21-293.Opremljena je standardnom oštricom.Može se p ...
cena: 2.105,00 din
 detaljnije
Makita nagibna stona testera LS1019L
akcija
Električna šrafilica GSR 6-45TE BOSCH
Električna šrafilica GSR 6-45TE BOSCH - proizvod na akciji cena: 18.174,00 din
14.090,00 din
akcija
Ugaona brusilica GWS 19-125 CIE Professional Bosch
Ugaona brusilica GWS 19-125 CIE Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 35.532,00 din
27.550,00 din
Laserski daljinomer Bosch GLM 50-22 Professional (0601072S00)
Bosch GSS 140 A Vibraciona brusilica 220W 101x112mm 06012A8021
Bosch GSS 140 A Vibraciona brusilica 220W 101x112mm 06012A8021 - proizvod na akciji cena: 13.220,00 din
Akumulatorska bušilica odvijač 10,8V Li-Ion 2 Ah DCD710D2 DeWALT
Akumulatorska bušilica odvijač 10,8V Li-Ion 2 Ah DCD710D2 DeWALT - proizvod na akciji cena: 24.444,00 din
Laserski daljinomer Bosch GLM 25-23 Professional, domet 25m, 0601072W00
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.975,00 din