Šifra proizvoda: RAG18125-1C40S
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska ugaona brusilica RYOBI RAG18125-1C40S predstavlja deo RYOBI 18V ONE+™ sistema, koji obuhvata preko 300 kompatibilnih alata namenjenih za različite zadatke u domu, bašti, automobilu i drugim oblastima.
  • Ovaj set uključuje ugaonu brusilicu prečnika diska od 125 mm, bateriju kapaciteta 4,0 Ah, punjač i praktičnu torbu za nošenje.
  • RYOBI 18V ONE+™ sistem omogućava korisnicima da koriste istu bateriju za više od 300 različitih alata, pružajući izuzetnu praktičnost i ekonomičnost. Napredna litijumska tehnologija baterije od 4,0 Ah obezbeđuje dugotrajnu snagu i izdržljivost, omogućavajući duže radne sesije bez čestog punjenja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Voltaža 18 V
  • Kompatibilan 18V ONE+™
  • Prečnik diska 125 mm
  • Maksimalni broj obrtaja 9000 o/min
  • Veličina navoja M14
  • Prihvat 22 mm
  • Sigurnosne funkcije Dupli prekidač
  • Prekidač za zaključavanje
  • Težina 2,2 kg (uređaja bez baterije)
  • Težina pakovanja 4,8 kg
spacer Obim isporuke
  • baterija od 4.0 Ah
  • punjač
  • futrola
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO led lampa 6W, 600LM+250LM COB LED YT08558
cena: 6.778,00 din
 detaljnije
Kofa za malter 12l LEVIOR
Kofa za malter 12l LEVIOR
cena: 280,00 din
 detaljnije
Topivo lepilo Bosch 2607001176, Dužina 200 mm