Šifra proizvoda: RAG18BL-0
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RAG18BL-0 akumulatorska ugaona brusilica 125 mm, 18V ONE+™ je moćan bežični alat namenjen brušenju, sečenju metala, ploča za dvorište i uklanjanju rđe. Kao deo RYOBI High Performance serije bez četkica, ova brusilica pruža 15% više obrtnog momenta u odnosu na prethodne modele, što omogućava lako savladavanje najzahtevnijih zadataka.
spacer Karakteristike proizvoda
Proizvođač
RYOBI
Voltaža
18 V
Kompatibilan
18V ONE+™
Broj baterija
0
Prečnik diska
125 mm
Maksimalni broj obrtaja
9200 ob/min
Prihvat
22 mm EASY FIX
Težina
2,1 kg (bez baterije)
Težina pakovanja
2,65 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterije i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
DC/AC Inverter 750W / 12V True Sine Wave NTS-750-212EU-12V
DC/AC inverter NTS-750-212EU snage 750W (12V ulaz) pruža čistu i stabilnu struju sa pravim sinusnim talasom (THD < 3%), što ga čini ideal ...
cena: 44.931,00 din
 detaljnije
YATO klešta za skidanje izolacije 125 mm YT2274
cena: 1.973,00 din
 detaljnije
Set burgija za metal HSS-R 19kom Metabo
akcija
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.232,00 din
3.550,00 din
akcija
Električne makaze za lim JS3201J Makita
Električne makaze za lim JS3201J Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
35.990,00 din
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 01 160
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 01 160 - proizvod na akciji cena: 5.913,00 din
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS - proizvod na akciji cena: 9.028,00 din
Petodelni komplet alata za tapacirung Beta
Petodelni komplet alata za tapacirung Beta - proizvod na akciji cena: 6.524,00 din
DeWALT stoni cirkular 2000W DWE7492
DeWALT stoni cirkular 2000W DWE7492 - proizvod na akciji cena: 141.133,00 din
Zaštitna 3-slojna hiruška maska
Zaštitna 3-slojna hiruška maska - proizvod na akciji cena: 6,00 din
2,00 din
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni - proizvod na akciji cena: 95.408,00 din
DeWalt DCD778D2T akumulatorska bušilica-odvijač, 18V 2.0Ah
DeWalt DCD778D2T akumulatorska bušilica-odvijač, 18V 2.0Ah - proizvod na akciji cena: 39.526,00 din
Klešta sečice kose ojačane 74 02 180 KNIPEX
Klešta sečice kose ojačane 74 02 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.016,00 din
DeWalt DCMASBC1N sekač za žbunje, dodatak za trimer
DeWalt DCMASBC1N sekač za žbunje, dodatak za trimer - proizvod na akciji cena: 21.135,00 din
Tečni premaz za gume 200ml Gumix
Tečni premaz za gume 200ml Gumix - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Hikoki Komplet punjač UC18YFSL + baterije 2 x 2.0 Ah Li-Ion
Hikoki Komplet punjač UC18YFSL + baterije 2 x 2.0 Ah Li-Ion - proizvod na akciji cena: 23.064,00 din
Laserski nivelator 873 Prolaser Vector + stativ 886-58 Kapro
Lančana dizalica 0,75 tone sa polugom 8146 Beta
Lančana dizalica 0,75 tone sa polugom 8146 Beta - proizvod na akciji cena: 38.700,00 din
DeWalt DCMPP568N Akumulatorske makaze za grane, bez baterije i punjača
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.280,00 din
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190
Knipex kombinovane univerzalne makaze 190mm 95 05 190 - proizvod na akciji cena: 3.354,00 din
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.7mm x 1240m Villager
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.7mm x 1240m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din