  • Akumulator za akumulatorski trimer N0E-11ET-3.6 i N0E-11ET-3.6-B Iskra
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Iskra
Proizvođač: Iskra
Šifra proizvoda: AKKU-N0E-11ET-3.6
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Baterija: Li-ion / 1.3 Ah / 3.6 V
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Magnetni nastavak Impact Black 10mmx50mm Makita
Magnetni nastavak Impact Black 6mm/50mm MakitaNovi magnetni udarni umeci su trajniji od klasičnih ključeva, jer je posebnim postupkom očvršc ...
cena: 349,00 din
 detaljnije
Bosch PSM Primo, 06033B8000 Multi-brusilica - proizvod na akciji
Bosch PSM Primo, 06033B8000 Multi-brusilica
cena: 8.081,00 din
6.270,00 din
 detaljnije
Alat za izbijanje Heli-Coil patrone M20X1.50MM GSR
akcija
Knipex 78 06 125 Electronic Super Knips® sečice elektroničarske VDE izolovane 125 mm
Knipex 78 06 125 Electronic Super Knips® sečice elektroničarske VDE izolovane 125 mm - proizvod na akciji cena: 4.572,00 din
3.100,00 din
akcija
Makita akumulatorska bušilica - odvijač DDF489Z
Makita akumulatorska bušilica - odvijač DDF489Z - proizvod na akciji cena: 25.490,00 din
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni
Wiha 45528 Set alata u rancu električarski, 28-delni - proizvod na akciji cena: 95.408,00 din
List cirkulara za metal 185x30x70z B-09771 Makita
List cirkulara za metal 185x30x70z B-09771 Makita - proizvod na akciji cena: 11.470,00 din
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2
Makita jednoručna glodalica RT0702CX2 - proizvod na akciji cena: 40.690,00 din
Klešta papagaj 87 02 300 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 02 300 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.461,00 din
Burgija za drvo Twist 6.0x57/93 Irwin
Burgija za drvo Twist 6.0x57/93 Irwin - proizvod na akciji cena: 110,00 din
Klešta za blankiranje BETA
Klešta za blankiranje BETA - proizvod na akciji cena: 2.790,00 din
Ručni alat za vezivanje voća i povrća VTM 1
Ručni alat za vezivanje voća i povrća VTM 1 - proizvod na akciji cena: 3.149,00 din
Proxxon MicroClick moment ključ MC 15 3-15 Nm, 1/4''
Proxxon MicroClick moment ključ MC 15 3-15 Nm, 1/4'' - proizvod na akciji cena: 10.788,00 din
DeWalt DCF899N Akumulatorski udarni odvrtač 1/2", bez baterije i punjača
Makita Akumulatorska ugaona brusilica 40V GA023GZ
Makita Akumulatorska ugaona brusilica 40V GA023GZ - proizvod na akciji cena: 35.990,00 din
Klešta špicasta 180 mm Womax
Klešta špicasta 180 mm Womax - proizvod na akciji cena: 456,00 din
Makaze voćarske TW 3152 205mm Japan steel WINLAND
Makaze voćarske TW 3152 205mm Japan steel WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.298,00 din
Bosch baterija za Bosch alate PBA 18V 4,0 Ah W-C
Bosch baterija za Bosch alate PBA 18V 4,0 Ah W-C - proizvod na akciji cena: 13.148,00 din
Gardena prskalica 0,75 L
Gardena prskalica 0,75 L - proizvod na akciji cena: 2.062,00 din
Set akumulatorskog alata 18V DCK266P2 DeWalt
Set akumulatorskog alata 18V DCK266P2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 81.558,00 din
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
Rezač cevi RAS St 1/8 - 2 " Rems
Rezač cevi RAS St 1/8 - 2 " Rems - proizvod na akciji cena: 37.018,00 din