Šifra proizvoda: BDCDC18B
Opis i namena proizvoda
  • Akumulatorska bušilica-odvijač 18V BDCDC18B Black&Decker
  • Akumulatorski odvijač od 18 V osigurava brzinu, veliki obrtni moment i vreme rada na jednom punjenju baterije pogodnom za bušenje i pričvršćivanje u različitim materijalima kao što su drvo, metal i plastika.
  • Deo BLACK + DECKER familije sa 18V naponom u litijum-jonskoj tehnologiji.
  • Jedan sistem baterija, beskrajne mogućnosti.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon: 18 V
  • Tip baterije: Lithium Ion
  • Kapacitet: 1.5 Ah
  • Max. prečnik bušenja: drvo 25 mm; čelik 10 mm
  • Brzina: 0‐650 rpm
  • Obrtni moment: 30 Nm
  • Broj postavki motora: 11
spacer Obim isporuke
  • 2 baterije 1.5 Ah 18V
  • punjač
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Weidmuller sekač kabla sa mehanizmom KT 45 ø55
cena: 47.260,00 din
 detaljnije
Produžni kabl sa 5 utičnica i 2 USB ulaza XP1020 Xplore
cena: 1.637,00 din
 detaljnije
Klešta za cevi podešavajuća prava 3" 455mm 90 FESTA
Klešta za cevi podešavajuća prava 3" 455mm 90 FESTAČeljusti pod uglom od 90 stepeni ...
akcija
Klešta vodoinstalaterska 86 03 250mm KNIPEX
Klešta vodoinstalaterska 86 03 250mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 10.145,00 din
8.160,00 din
akcija
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON - proizvod na akciji cena: 3.900,00 din