Šifra proizvoda: BTL060RFE
Opis i namena proizvoda
BTL060RFE 14,4 V / 3,0 Ah Akumulatorski ugaoni udarni odvrtač MAKITA
  • Litijum-jonski akumulator s kompjuterskim vođenjem punjenja
  • Ugaona glava visine 53 mm, ugaona dimenzija samo 18 mm
  • Za složene poslove uvrtanja na teško pristupačnim mestima
  • Kočnica motora sprečava preterano uvrtanje zavrtanja
  • Fosforescentni zaštitni prsten svetli u mraku
  • Vreme punjenja 22 minuta kod litijum-jonskih akumulatora od 3 Ah
  • U koferu sa rezervnim akumulatorom i punjačem
spacer Karakteristike proizvoda
  • Broj obrtaja u praznom hodu 0 - 2.000 min-1
  • Broj udaraca 0 - 3.000 min-1
  • Obrtni moment max. 60 Nm
  • Prihvat alata šestougaoni 1/4"
  • Baterija 14,4 V / 3,0 Ah
  • Masa 1,7 kg
  • Dimenzije (D x Š x V) 387 x 78 x 97 mm
spacer Obim isporuke
  • transportni kofer [824816-7]
  • 2 x akumulator BL1430 [194065-3]
  • punjač DC18RA [194337-6]
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nareznica DIN EN 22568 HSS MF 12x1.25 Ruko
cena: 2.364,00 din
 detaljnije
Klešta za seger, spoljna, prava 532PLUS/1DP 180mm 19-60 UNIOR
cena: 2.619,00 din
 detaljnije
Pressol pravougaoni levak 280 x190 4 lit
akcija
Makita list testere za drvo 185x30x24z MForce
Makita list testere za drvo 185x30x24z MForce - proizvod na akciji cena: 3.403,00 din
2.736,00 din
akcija
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
690,00 din
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems
Nastavci za zamrzavanje cevi Frigo2 1 i 1/2" do 2" Rems - proizvod na akciji cena: 39.154,00 din
Dremel Radni sto - postolje za alat 220, 26150220JB
Dremel Radni sto - postolje za alat  220, 26150220JB - proizvod na akciji cena: 10.052,00 din
Naočare za crveni laserski snop K840 Kapro
Naočare za crveni laserski snop K840 Kapro - proizvod na akciji cena: 684,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 11 VC BOSCH
Villager akumulatorski trimer za travu BC 3840 ZEN
Villager akumulatorski trimer za travu BC 3840 ZEN - proizvod na akciji cena: 19.950,00 din
Bosch UniversalGrassCut 18V-23-450 Akumulatorski trimer za travu
Nasadni ključ 1/2" 10mm KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 624,00 din
Black&Decker REVJ12C Aku ubodna testera, 12V
Black&Decker REVJ12C Aku ubodna testera, 12V - proizvod na akciji cena: 6.822,00 din
Stona testera - cirkular GTS 254 Bosch
Stona testera - cirkular GTS 254 Bosch - proizvod na akciji cena: 45.202,00 din
Vibraciona bušilica GSB 13RE BOSCH
Vibraciona bušilica GSB 13RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 11.228,00 din
REMS 561004 Univerzalni list testere 300-1,8/2,5 mm set 5 komada
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch
Akumulatorska bušilica-odvrtač GSR 18V-50 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.382,00 din
Elektična lemilica RD-SI01J +pumpa RAIDER
Elektična lemilica RD-SI01J +pumpa RAIDER - proizvod na akciji cena: 1.421,00 din
RUBI 60926 ručni nivelator pločica
RUBI 60926 ručni nivelator pločica - proizvod na akciji cena: 24.376,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140
Knipex klešta za skidanje izolacije za elektroniku 140mm 11 92 140 - proizvod na akciji cena: 9.298,00 din
Proxxon MicroClick moment ključ MC 30, 6-30 Nm, 1/4"
Proxxon MicroClick moment ključ MC 30, 6-30 Nm, 1/4" - proizvod na akciji cena: 10.404,00 din
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 6.099,00 din