  • Bahco kružna testera za drvo 8501-165-20-48X
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 8501-165-20-48X
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prečnik 165 mm
  • Unutrašnji otvor 20 mm
  • Broj zuba 48
  • Ugao 5 °
  • Debljina zuba 2.2 mm
  • Težina 311 g
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Produžni PVC kabl na PVC bubnju 230mm 3G1.5/25m Hobby Commel
cena: 5.984,00 din
 detaljnije
Stona lampa sa lupom LLP2014-2F PROSTO
cena: 3.784,00 din
 detaljnije
Bosch GHO 18 V-LI Solo, aku rende, bez baterije i punjača - proizvod na akciji
Bosch GHO 18 V-LI Solo, aku rende, bez baterije i punjača
Bosch GHO 18 V-LI Solo, aku rende, bez baterije i punjačaBezstepeno podešavanje postavke dubine skidanja strugotine do 1,6 mm za brz, neprekid ...
akcija
Ključevi nasadni dugi, prihvat 1/2" 190/1L12p 17mm UNIOR
Ključevi nasadni dugi, prihvat 1/2" 190/1L12p 17mm UNIOR - proizvod na akciji cena: 1.202,00 din
690,00 din
akcija
Makita List za cirkulara za drvo model 315x30x40z
Makita List za cirkulara za drvo model 315x30x40z - proizvod na akciji cena: 4.320,00 din
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W
Makita M8700B Električna udarna bušilica SDS+ 710W - proizvod na akciji cena: 18.390,00 din
Set keramičkih brusnih glava za bušilicu Modeco
Set keramičkih brusnih glava za bušilicu Modeco - proizvod na akciji cena: 416,00 din
Merdevine metalne 2 + 1 gazišta
Merdevine metalne 2 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 2.709,00 din
Čekić zidarski 600g TOPEX
Čekić zidarski 600g TOPEX - proizvod na akciji cena: 1.699,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije 16 40 150
Knipex alat za skidanje izolacije 16 40 150 - proizvod na akciji cena: 36.048,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 7,90mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 7,90mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 720,00 din
Black & Decker BCD003ME2K akumulatorska bušilica 2x2.5Ah 18V
Black & Decker BCD003ME2K akumulatorska bušilica 2x2.5Ah 18V - proizvod na akciji cena: 25.057,00 din
Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo
Hikoki akumulatorska lančana testera 18V CS1825DC-W4Z Solo - proizvod na akciji cena: 34.428,00 din
Makaze za orezivanje FELCO 12
Makaze za orezivanje FELCO 12 - proizvod na akciji cena: 8.440,00 din
Knipex TwinGrip klešta 200mm 82 02 200
Knipex TwinGrip klešta 200mm 82 02 200 - proizvod na akciji cena: 4.603,00 din