  • Baterija LiJon JPL91440A 4 Ah Max CO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   MAX CO LTD
Proizvođač: MAX CO LTD
Šifra proizvoda: JPL91440A
Opis i namena proizvoda
  • Odgovara modelima MAX RB217, 218, 397, 398, 518 and PJID143
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon 14.4 V
  • Kapacitet 4 Ah
  • Tip Li-Jon
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Turpija za metal sa drškom fina 200mm - finoća 3 - kockasta Kaiser Feilen
Turpija za metal sa drškom fina 200mm - finoća 3 - kockasta Kaiser FeilenVrhunske grube turpije poznatog nemačkog proizvodjača ...
cena: 701,00 din
 detaljnije
DeWalt DT20676 lanac za testeru, 30 cm
cena: 2.817,00 din
 detaljnije
Akumulatorska kosa 40V XGT UR007GZ01 Makita
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 7,90mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 7,90mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 720,00 din