  • Bosch set 2x EXBA18V-40 akumulatora + GAL 12V/18V-80 punjač, 1600A0373J
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 6 meseci + 18 meseci uz registraciju Servis
   BOSCH plavi
Proizvođač: BOSCH plavi
Šifra proizvoda: 1600A0373J
Opis i namena proizvoda
  • Expert akumulator velike snage EXBA18V-40 obezbeđuje do 2.000 W maksimalne snage za zahtevne primene u kompaktnom dizajnu, koristi naprednu tehnologiju ćelije bez konektora koja omogućava nebrojeno mnogo paralelnih strujnih putanja, smanjujući otpornost i zagrevanje, čime se postiže impresivna snaga i visoka gustina energije. Ojačano kućište i napredna termoregulacija uz COOLPACK 2.0 čine akumulator izdržljivim i dugovečnim, što ga čini idealnim za profesionalne korisnike koji se oslanjaju na dugotrajnost i pouzdane performanse. Akumulator je kompatibilan sa brzim dvonaponskim punjačem GAL 12V/18V-80 Professional koji omogućava punjenje svih Bosch Professional akumulatora od 12 V i 18 V, sa strujom punjenja od 8 A koja potpuno puni 18V 4.0Ah akumulator za 38 minuta. Punjač koristi pametnu funkciju Active Air Cooling 3.0 za hlađenje akumulatora pre, tokom i nakon punjenja, što skraćuje vreme nekorišćenja i povećava efikasnost. Kompaktan je i praktičan za upotrebu, sa opcijom priključka u priključku, čime je jednostavan za transport i rukovanje. Kombinacija visoke snage, napredne tehnologije ćelija i pouzdanog punjača čini EXBA18V-40 optimalnim rešenjem za profesionalce koji traže performanse, dugovečnost i efikasnost u svakodnevnom radu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 18,0 V
  • Kapacitet baterije 1* 4 Ah
  • Težina akumulatora 1* 0,605 kg
  • Napon punjenja akumulatora 10,8 – 18 V
  • Struja punjenja* 8 A
  • Težina punjača* 0,65 kg
spacer Obim isporuke
  • 2 x EXBA18V-40
  • Brzi punjač GAL 12V/18V-80
  • Kartonska kutija
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Sečice kose 160 mm 73 02 160 KNIPEX
Sečice kose 160 mm 73 02 160 KNIPEX Najviša stabilnost i mala težina. Za najzahtevnije zadatke. Visok kapacitet sečenja sa manje na ...
cena: 7.060,00 din
 detaljnije
Aparat za termo kapice 220V Enolandia
Aparat za termo kapice 220V EnolandiaKvalitetna vertikalna električna mašina za postavljanje termo kapicaMože da se koristi za boce do 1.5L ...