  • Dijamantska rezna ploča 120 mm B-ACTION za TCSA1200 - BIHUI DCBS120
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.429,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Bihui
Proizvođač: Bihui
Šifra proizvoda: DCBS120
Opis i namena proizvoda
  • Uvereni u pouzdanost i kompaktnu snagu, BIHUI Segment Diamond Blade dijamantska rezna ploča prečnika 120 mm (4,75 inča) predstavlja idealno rešenje za precizno i efikasno sečenje tvrdih građevinskih i keramičkih materijala u manjim, zahtevnim radnim prostorima. Zahvaljujući segmentnom dizajnu dijamantske ivice, ova ploča obezbeđuje agresivan rez, odlično hlađenje i brzo uklanjanje otpadnog materijala tokom rada. Namenjena je za sečenje betona, kamena, cigle, keramičkih pločica i drugih čvrstih podloga. Kompaktan prečnik od 120 mm omogućava lako rukovanje i upotrebu sa manjim ugaonim brusilicama i testerama, čineći je savršenim izborom za završne radove, renoviranje i rad u skučenim uslovima. Kvalitetna izrada i dijamantski sloj garantuju dugotrajan radni vek i konstantne performanse.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Proizvođač: BIHUI
  • Tip ploče: Segmentna dijamantska rezna ploča (Segment Diamond Blade)
  • Prečnik diska: 120 mm (4,75 inča)
  • Tip ivice: Segmentna – za agresivno sečenje i hlađenje
  • Namena: Sečenje betona, kamena, cigle, keramičkih pločica
  • Primena: Građevinski radovi, renoviranje, keramičarski radovi, rad u skučenim prostorima
  • Kompatibilnost: Manje ugaone brusilice i testere
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Mašinska ureznica M12x1.75mm DIN 376 HSSE-Co 5
cena: 2.159,00 din
 detaljnije
Akumulatorska lančana testera UC004GZ Makita
 detaljnije
Četka za poliranje Nylon prihvat 6mm plava soft Ø 75 WOLFCRAFT
Četka za poliranje Nylon prihvat 6mm plava soft Ø 75 WOLFCRAFTZa čišćenje i pažljivo poliranje metala, drvetaNeagresivna zbog finog ...
akcija
Ručna kružna testera sa upuštanjem 1300W SP6000J MAKITA
Ručna kružna testera sa upuštanjem 1300W SP6000J MAKITA - proizvod na akciji cena: 59.990,00 din
47.990,00 din
akcija
Fieldmann FDSM 200120-E mešalica za beton 120L 550W električna građevinska mešalica
Fieldmann FDSM 200120-E mešalica za beton 120L 550W električna građevinska mešalica - proizvod na akciji cena: 31.187,00 din
35.990,00 din
FIELDMANN FDW 70905-0 akumulatorski perač pod pritiskom 22 bara Solo
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 3m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 8.175,00 din
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 6.099,00 din
Bosch Akumulatorska SDS-Plus bušilica GBH 18V-26 F Solo bez baterije i punjača + adapter za usisavanje GDE 18V-16 u L-Boxx 238
Bosch Akumulatorska SDS-Plus bušilica GBH 18V-26 F Solo bez baterije i punjača + adapter za usisavanje GDE 18V-16 u L-Boxx 238 - proizvod na akciji cena: 62.178,00 din