  • Dijamantski disk za sečenje tvrde keramike (Turbo) - BLADE BDMESH125
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.319,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   BLADE
Proizvođač: BLADE
Šifra proizvoda: BDMESH125
Opis i namena proizvoda
Profesionalni Turbo dijamantski disk BLADE BDMESH125 namenjen je za precizno sečenje tvrde keramike, pločica, cigle, kamena, granita, mermera i porcelana, kako pri mokrom tako i pri suvom sečenju. Vruće presovano sinterovano sečivo sa prorezima omogućava tanak rez, visoku produktivnost i dugotrajnu upotrebu. Materijal tela diska je 65Mn, dok glava sadrži legure u prahu i dijamante visokog kvaliteta. Prečnik diska je 125 mm, debljina 1,5 mm, a otvor 22,2 mm. Disk pruža odličan odnos cene i kvaliteta za profesionalne i kućne korisnike.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip: Turbo dijamantski disk
  • Materijal: Dijamant + metal
  • Prečnik: 125 mm
  • Debljina: 1,5 mm
  • Otvor: 22,2 mm
  • Namena: Keramika, porcelan, cigla, kamen, granit, mermer
  • Tip rezanja: Mokro i suvo
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Mnogonamenske merdevine 3 x 12 Tribilo Krause
cena: 70.780,00 din
 detaljnije
Mikser aluminijumski 15kg
Mikser aluminijumski 15kg
 detaljnije
Hogert HT7G056 kolica sa alatom, 214 alata
akcija
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.094,00 din
3.400,00 din
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.570,00 din
696,00 din
DeWalt DWHT0-10249 nož sa klizačem 18 mm
DeWalt DWHT0-10249 nož sa klizačem 18 mm - proizvod na akciji cena: 2.859,00 din
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT - proizvod na akciji cena: 83.582,00 din
Bosch GLL 20-22 G, 0601065600
Bosch GLL 20-22 G, 0601065600 - proizvod na akciji cena: 27.338,00 din
Knipex 97 51 12 klešta za stezanje Western priključaka 200 mm
Knipex 97 51 12 klešta za stezanje Western priključaka 200 mm - proizvod na akciji cena: 18.339,00 din
Stanley ručna heftalica kombinovana 6-TR35
Stanley ručna heftalica kombinovana 6-TR35 - proizvod na akciji cena: 1.999,00 din
Makita HS011GZ Akumulatorska ručna kružna testera 40V
Makita HS011GZ Akumulatorska ručna kružna testera 40V - proizvod na akciji cena: 78.690,00 din
Stanley FMC650B Aku ubodna testera 18V Solo
Stanley FMC650B Aku ubodna testera 18V Solo - proizvod na akciji cena: 12.518,00 din
Dizalica krokodil nosivosti 2t 3029/2T Beta
Dizalica krokodil nosivosti 2t 3029/2T Beta - proizvod na akciji cena: 61.050,00 din
Ručni cirkular HS7601 Makita
Ručni cirkular HS7601 Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
Bosch akumulatorski set alata GSR 18V-65 + GBH 18V-22 + GWS 18V-8 sa 2x4,0Ah akumulatora i torbom 0615A50094
Bosch akumulatorski set alata GSR 18V-65 + GBH 18V-22 + GWS 18V-8 sa 2x4,0Ah akumulatora i torbom 0615A50094 - proizvod na akciji cena: 77.957,00 din
Bosch GLL 12-22, 0601065220
Bosch GLL 12-22, 0601065220 - proizvod na akciji cena: 11.001,00 din
DeWalt DCB548 Baterija XR FLEXVOLT 12Ah
DeWalt DCB548 Baterija XR FLEXVOLT 12Ah - proizvod na akciji cena: 47.627,00 din
Makaze za armaturu 760 mm 71 72 760 KNIPEX
Makaze za armaturu 760 mm 71 72 760 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 26.471,00 din
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW - proizvod na akciji cena: 41.001,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/300/250 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/300/250 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 460,00 din
Ugaonik 25 x 4 cm 353 Kapro
Ugaonik 25 x 4 cm 353 Kapro - proizvod na akciji cena: 1.992,00 din
Klešta špicasta kriva 200 mm 26 25 200 KNIPEX
Klešta špicasta kriva 200 mm 26 25 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.583,00 din
Lanac za testeru POWERSHARP PS49E 3/8 1.3mm Low profile OREGON
Lanac za testeru POWERSHARP PS49E 3/8 1.3mm Low profile OREGON - proizvod na akciji cena: 3.326,00 din