  • Dijamantska rezna ploča za pločice 115X1.4/1.0X22.23mm Womax
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.235,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   WOMAX
Proizvođač: WOMAX
Šifra proizvoda: 0101060
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dimenzija: 115x1.4/1.0x22.23mm
Komentariši proizvod
5.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
100 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Srdjan Milosewic, 25. Jan, 2021.
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska kruna za keramiku 115mm M14 – BIHUI
cena: 8.059,00 din
 detaljnije
Crevo za kompresor PVC 10m Festa
 detaljnije
Kutija za alat petodelna - 915/5 UNIOR
akcija
Bosch GSS 18V-13 Akumulatorska vibraciona brusilica-šlajferica, Solo 06019L0100
Bosch GSS 18V-13 Akumulatorska vibraciona brusilica-šlajferica, Solo 06019L0100 - proizvod na akciji cena: 29.804,00 din
23.100,00 din
akcija
DeWalt DWMT75462-0 Moment ključ 1/2", 67.7 - 339 Nm
DeWalt DWMT75462-0 Moment ključ 1/2", 67.7 - 339 Nm - proizvod na akciji cena: 20.867,00 din
17.190,00 din
Akumulatorska kružna testera-cirkular Bosch GKS 18V-57-2 GX Solo, bez baterije i punjača, 06016C1000
Krunasta testera Bi-metal 44mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 44mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.126,00 din
Akumulatorska testera za grane BVS 1 PRIME
Akumulatorska testera za grane BVS 1 PRIME - proizvod na akciji cena: 10.836,00 din
Gardena makaze za živu ogradu 50/18V P4A COMFORTCUT ACCU
Gardena makaze za živu ogradu 50/18V P4A COMFORTCUT ACCU - proizvod na akciji cena: 19.257,00 din
Hidraulična presa 3027-20 20T Beta1
Hidraulična presa 3027-20 20T Beta1 - proizvod na akciji cena: 424.500,00 din
Knipex alat za krimpovanje Coax konektora 97 40 20 SB
Knipex alat za krimpovanje Coax konektora 97 40 20 SB - proizvod na akciji cena: 10.877,00 din
Punjač za akumulator CXT/LXT Makita
Punjač za akumulator CXT/LXT Makita - proizvod na akciji cena: 16.990,00 din
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250
Knipex stolarska klešta 250mm 50 01 250 - proizvod na akciji cena: 3.818,00 din
Bonsek ram 300mm 1725 BETA
Bonsek ram 300mm 1725 BETA - proizvod na akciji cena: 3.434,00 din
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter - proizvod na akciji cena: 7.719,00 din
Garnitura viljuškasto-okastih ključeva 20-27 mm (5) KS TOOLS
Gardena električna kosačica 1200W POWERMAX 32/1200 G2
Gardena električna kosačica 1200W POWERMAX 32/1200 G2 - proizvod na akciji cena: 24.479,00 din
Električni mešač Twister Evolution
Električni mešač Twister Evolution - proizvod na akciji cena: 32.594,00 din
FIELDMANN FDP 200712-E Ubodna testera 710W
FIELDMANN FDP 200712-E Ubodna testera 710W - proizvod na akciji cena: 4.737,00 din