  • Dvoručna glodalica KW1600EKA Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: KW1600EKA
Opis i namena proizvoda
  • Snažan motor od 1600 W omogućava da se prave žljebovi većih prečnika
  • Blokada vretena za lako menjanje glodala
  • Promenljiva brzina daje korisnicima više kontrole za sprečavanje paljenja materijala
  • Zaštitnik od piljevine i prašine
  • Sigurnosni prekidač onemogućava slučajno startovanje alata
  • Usisavanje prašine za čist i uredan radni prostor
  • Široke drške za udobno držanje po strani
  • Stezna veličine: 6mme, 6.35mm, 8mm i 12.7mm
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga ( W ) 1.600
  • Rotacija ( u / min ) od 11.000 do 28.000
  • Dubina glodanja 0-60 mm
  • Najveći prečnik glodanja 42 mm
  • Da Micrometric podešavanje
  • Težina 5,1 kg
spacer Obim isporuke
  • kofer
Komentariši proizvod
5.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
100 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %