Šifra proizvoda: RPD1200-K
Opis i namena proizvoda
  • Električna bušilica 1200W – RYOBI RPD1200-K
  • RYOBI RPD1200-K je snažna i lagana električna bušilica sa udarnom funkcijom, dizajnirana za precizno i efikasno bušenje u drvetu, metalu i zidu. Sa motorom snage 1200 W, pruža visok nivo performansi kako za profesionalce, tako i za zahtevne kućne majstore.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1200 W
  • Čekić max broj obrtaja: 19200-51200/min
  • Maksimalni prečnik bušenja: Beton 18-22 mm / Čelik 8-16mm / Drvo 25-50mm.
  • Maksimalni obrtni moment  – 39 (Nm)
  • Podesiva ručka.
  • Izbor brzine.
  • Mekani rukohvat.
  • Brzostezna glava od 13 mm s automatskim zaključavanjem vretena.
  • Prekidač koji se može zaključati za kontinuirani rad.
  • LED svetlo za osvetljenje radnog prostora
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
MAX N3180RFNPW04 Ring Ekseri za Pištolje za Eksere, 3,1x80mm, 3.600 Komada - proizvod na akciji
MAX N3180RFNPW04 Ring Ekseri za Pištolje za Eksere, 3,1x80mm, 3.600 Komada
MAX N3180RFNPW04 Ring Ekseri za Pištolje za Eksere, 3,1x80mm, 3.600 KomadaMAX N3180RFNPW04 ring ekseri su visokokvalitetni ekseri dizajnirani z ...
cena: 11.187,00 din
7.370,00 din
 detaljnije
Ureznik za ram bicikla 1695 5M UNIOR
cena: 977,00 din
 detaljnije
Pomično merilo - šubler 220mm BEOROL
Pomično merilo - šubler 220mm BEOROLPomično kljunasto merilo sa kutijom za čuvanje. Preciznost merila 0,02mm ...
akcija
Bosch GWS 14-125 S mala ugaona brusilica 1.400 W sa potenciometrom, 06017D0100
Bosch GWS 14-125 S mala ugaona brusilica 1.400 W sa potenciometrom, 06017D0100 - proizvod na akciji cena: 25.005,00 din
19.390,00 din
akcija
Elektronska ekscentar brusilica 310W BO6030 MAKITA
Elektronska ekscentar brusilica 310W BO6030 MAKITA - proizvod na akciji cena: 28.790,00 din
Odvijač krstasti VDE 3PH2 x 150mm VILLAGER
Odvijač krstasti VDE 3PH2 x 150mm VILLAGER - proizvod na akciji cena: 482,00 din
Električna tračna testera 900W LB1200F MAKITA
Električna tračna testera 900W LB1200F MAKITA - proizvod na akciji cena: 162.490,00 din
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 5.166,00 din
Testera za grane profi sa futrolom SME-27G Falket
Testera za grane profi sa futrolom SME-27G Falket - proizvod na akciji cena: 3.744,00 din
Dijamantska rezna ploča beton 304x25.4 A-89349 Makita
Dijamantska rezna ploča beton 304x25.4 A-89349 Makita - proizvod na akciji cena: 11.680,00 din
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 160mm 70 26 160
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 160mm 70 26 160 - proizvod na akciji cena: 5.470,00 din
Bosch GST 18V-155 SC Professional akumulatorska ubodna testera (Solo)
Bosch GST 18V-155 SC Professional akumulatorska ubodna testera (Solo) - proizvod na akciji cena: 41.373,00 din
Produžetak 1/2"-127mm YATO
Produžetak 1/2"-127mm YATO - proizvod na akciji cena: 333,00 din
Laserski daljinomer LD050P Makita
Laserski daljinomer LD050P Makita - proizvod na akciji cena: 13.690,00 din
Menjačka dizalica 3026-0.5 0.5T Beta
Menjačka dizalica 3026-0.5 0.5T Beta - proizvod na akciji cena: 101.087,00 din
Laserski daljinomer Bosch GLM 50-22 Professional (0601072S00)
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 8/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 208,00 din
Akumulatorske makaze za grane 25mm PS25 Pro GARDENmaster
Akumulatorske makaze za grane 25mm PS25 Pro GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
TCT list kružne testere za aluminijum 235mmx30mmx80z D-72992 Makita
Navlaka za automehaničare 1200x500 KS TOOLS
Navlaka za automehaničare 1200x500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 6.720,00 din
Električno rende 1806B MAKITA
Električno rende 1806B MAKITA - proizvod na akciji cena: 69.990,00 din
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H, 18V, 2 x 8,0 Ah ProCORE + L-BOXX
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H, 18V, 2 x 8,0 Ah ProCORE + L-BOXX - proizvod na akciji cena: 94.284,00 din