  • Vibraciona bušilica 710 W Z1JE-KK6-13 Iskra
Unesite Vaš E-mail:
cena: 5.308,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 2,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci
   Iskra
Proizvođač: Iskra
Šifra proizvoda: Z1JE-KK6-13
Opis i namena proizvoda
  • Vibraciona bušilica, namenjena za hobi upotrebu
  • Pogodna za bušenje metala, drveta ili betona
  • Podesiv smer i brzina obrtanja
  • Priloženi merač dubine omogućava sigurno i tačno bušenje
  • Zadnja ručka je gumirana
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 220-240 V~ / 50-60 Hz
  • Snaga: 710 W
  • Obrtaji: 0-3000 obr/min
  • Stezna glava: 1.5-13 mm max. (prečnik)
  • Kapacitet bušenja: 25 mm (drvo), 13 mm (metal), 16 mm (beton)
  • Dužina kabela: 1.8 m
  • Masa: 2 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 400 - proizvod na akciji
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 400
Knipex papagaj klešta Alligator® XL 400mm 88 01 40088 01 400 Knipex Alligator® XL Klasik sada i u dužini 400 mm. čvrste konstrukcije, ...
cena: 10.155,00 din
7.870,00 din
 detaljnije
ROTHENBERGER klešta za kalibraciju cevi 12-42 mm
ROTHENBERGER klešta za kalibraciju cevi 12–42 mm predstavljaju profesionalni alat namenjen preciznoj pripremi plastičnih cevi pre spajan ...
 detaljnije
Nasadni ključ 6-ugaoni 5mm 1/4" – NEO TOOLS
Nasadni ključ 6-ugaoni 5mm 1/4" – NEO TOOLSŠestougaona nasadna glava NEO TOOLS od 1/4 “ napravljena je od izdržljivog hrom-v ...
akcija
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta
Set klešta 3kom 1169BM/D3 Beta - proizvod na akciji cena: 13.800,00 din
10.356,00 din
akcija
Akumulatorski perač pod pritiskom Fontus 2.0 18V Solo Bosch
Akumulatorski perač pod pritiskom Fontus 2.0 18V Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 40.238,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/110/50 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/110/50 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 260,00 din
Proxxon Ekscentar Polir Mašina WP/E 28660
Proxxon Ekscentar Polir Mašina WP/E 28660 - proizvod na akciji cena: 19.188,00 din
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.652,00 din
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX
Klešta seger prava specijal 180 mm 46 11 A2 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.797,00 din
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 5,5mm 98 20 55 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 5,5mm 98 20 55 SL - proizvod na akciji cena: 1.950,00 din
Elektro-pneumatski čekić kombinovani SDS-PLUS PBH 2100 RE BOSCH
Black & Decker BXACC0038 čistač terasa 25 cm (za perače pod pritiskom, bajonet priključak)
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 01 200
Knipex montažna klešta za hvatanje 200mm 28 01 200 - proizvod na akciji cena: 4.572,00 din
Radijator četka 2" BEOROL
Radijator četka 2" BEOROL - proizvod na akciji cena: 168,00 din
Villager akumulatorska prskalica BS 8
Villager akumulatorska prskalica BS 8 - proizvod na akciji cena: 3.906,00 din
Makaze za grane 100cm 10011/A Falket
Makaze za grane 100cm 10011/A Falket - proizvod na akciji cena: 12.528,00 din
Set šrafova i tiplova 10x60 40 kom BEOROL
Set šrafova i tiplova 10x60 40 kom BEOROL - proizvod na akciji cena: 279,00 din
Ubodne testerice HG13 za meko drvo i plastiku 75mm (5kom) Wilpu
Ubodne testerice HG13 za meko drvo i plastiku 75mm (5kom) Wilpu - proizvod na akciji cena: 342,00 din
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 17.990,00 din
Klešta električarska sa 6 funkcija 200mm Knipex
Klešta električarska sa 6 funkcija 200mm Knipex - proizvod na akciji cena: 8.875,00 din
DeWALT akumulatorska bušilica-odvrtač 12V XR DCD706D2
DeWALT akumulatorska bušilica-odvrtač 12V XR DCD706D2 - proizvod na akciji cena: 38.552,00 din
Bosch Univerzalni detektor UniversalDetect, 0603681301
Bosch Univerzalni detektor UniversalDetect, 0603681301 - proizvod na akciji cena: 13.808,00 din
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 26lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 26lit Keter - proizvod na akciji cena: 8.337,00 din