Šifra proizvoda: FMEH1100K
Opis i namena proizvoda
  • Vibraciona bušilica 1100W FMEH1100K Stanley
  • Mehanizam čekića vibracione bušilice 1100W Stanley FMEH1100K od 0-54,400 BPM za visoke performanse, efikasan završetak zadatka
  • 13mm metalna stezna glava vibracione bušilice sa dvostrukim rukavima.
  • Stanley vibraciona bušilica 1100W FMEH1100K sa izdržljivim i sa jakim zadržavanjem bitova, idealan za zahtevne primene u drvetu, metalu i zidu
  • Snažan 1100V, 0-1100 / 3200 RPM sa dve brzine motora sa promenljivom brzinom, koji obezbeđuje sporo pokretanje radi preciznosti.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina (mm) 339
  • Visina (mm) 255
  • Dubina (mm) 83
  • Maksimalni obrtni moment 69
  • Kapacitet stezne glave (mm) 13
  • Brzina bez opterećenja (o/min) 0-1100 / 3200
  • Maks. Kapacitet bušenja (drvo) (mm) 50
  • Maks. Kapacitet bušenja (metal) (mm) 13
  • Maks. kapacitet bušenja (Zidarstvo) (mm) 20
  • Uticaji u minuti (ipm) 0-54,400
  • Ulazna snaga (W) 1100
  • Težina (kg) 2.4
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brusni list Bosch 2608621277, 115 x 230 mm, 320
cena: 8.339,00 din
 detaljnije
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač+plastičan kofer DHP485Z Makita
cena: 16.290,00 din
 detaljnije
Libela - SOLA AZM 60
Libela - SOLA AZM 60
akcija
DeWalt DCK268P2T set aku alata, 2x5.0Ah, DCD791 + DCF887
DeWalt DCK268P2T set aku alata, 2x5.0Ah, DCD791 + DCF887 - proizvod na akciji cena: 84.816,00 din
57.530,00 din
akcija
Makita M9203B ekscentar brusilica 92x185mm
Makita M9203B ekscentar brusilica 92x185mm - proizvod na akciji cena: 10.590,00 din