  • Elektro - pneumatska bušilica SDS+ 800 W Z1C-ZT3-26 Iskra
Unesite Vaš E-mail:
cena: 10.184,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 25 meseci
Uputstvo za upotrebu
uputstvo za upotrebu
   Iskra
Proizvođač: Iskra
Šifra proizvoda: Z1C-ZT3-26
Opis i namena proizvoda
  • Elektro-pneumatska bušilica SDS+ 800 W Z1C-ZT3-26 Iskra predstavlja optimalan izbor za hobi korisnike koji traže visokokvalitetan alat za raznovrsne radove u domaćinstvu.
  • Sa svojom snagom od 800 W i napajanjem od 230 V~ / 50 Hz, ovaj model nudi izuzetne performanse za efikasno bušenje i dletovanje.
  • Elektro-pneumatska bušilica SDS+ 800 W Z1C-ZT3-26 Iskra predstavlja izvanredan izbor za hobi korisnike koji cene kombinaciju snage, svestranosti i korisničke ergonomije.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 230 V~ / 50 Hz
  • Snaga: 800 W
  • Udarna snaga: 2.8 J
  • Broj udaraca: 0-5300 udaraca/min-1
  • Obrtaji: 0-1200 obr/min-1
  • Stezna glava: 26 mm max. (prečnik)
  • Kapacitet bušenja: 30 mm (drvo), 13 mm (metal), 26 mm (beton)
  • Dužina kabela: 1.8 m
  • Masa: 5.25 kg
spacer Obim isporuke
  • 2 x dleto
  • 3 x burgija
  • zaštita protiv prašine
  • merač dubine
  • dodatna ručka
  • kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za beton SDSMAX 28/920/800 MAKITA
cena: 14.791,00 din
 detaljnije
Brusni papir O115 K120 sa čičkom WOMAX
 detaljnije
Grafitne četkice komad za ET 350 Villager
akcija
Električni udarni odvrtač 380W TW0200 MAKITA
Električni udarni odvrtač 380W TW0200 MAKITA - proizvod na akciji cena: 33.790,00 din
26.990,00 din
akcija
RUBI TZ-1300 ručna mašina za sečenje pločica, 130cm
RUBI TZ-1300 ručna mašina za sečenje pločica, 130cm - proizvod na akciji cena: 171.106,00 din
140.930,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 9565CVR Makita
Ugaona električna brusilica 125mm 9565CVR Makita - proizvod na akciji cena: 20.990,00 din
DeWalt DCB118 punjač baterija 18/54 V
DeWalt DCB118 punjač baterija 18/54 V - proizvod na akciji cena: 16.884,00 din
Makita list testere za drvo 190x30x12z MForce
Makita list testere za drvo 190x30x12z MForce - proizvod na akciji cena: 3.170,00 din
Električni alat za meko lemljenje bakarnih cevi Contact 2000 REMS
Fieldmann FZR 2031-E Električna kosilica za travu 1300W
Fieldmann FZR 2031-E Električna kosilica za travu 1300W - proizvod na akciji cena: 9.746,00 din
Klešta FLAH 20 02 160mm KNIPEX
Klešta FLAH  20 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.086,00 din
Električna polir mašina 9237CB MAKITA
Električna polir mašina 9237CB MAKITA - proizvod na akciji cena: 37.490,00 din
DeWalt DXPW001ME perač pod pritiskom, 130 bar
DeWalt DXPW001ME perač pod pritiskom, 130 bar - proizvod na akciji cena: 53.974,00 din
Laserski nivelator 842S Prolaser Bambino Set - zeleni Kapro
Laserski nivelator 842S Prolaser Bambino Set - zeleni Kapro - proizvod na akciji cena: 8.388,00 din
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial 5 l
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial 5 l - proizvod na akciji cena: 12.147,00 din
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS - proizvod na akciji cena: 29.856,00 din
Bosch PROCORE 18V 5.5Ah Akumulator-baterija
Bosch PROCORE 18V 5.5Ah Akumulator-baterija - proizvod na akciji cena: 20.124,00 din
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 17.990,00 din
Akumulatorska univerzalna testera AdvancedRecip 18 Solo; bez baterije i punjača
Vodoinstalaterska magnetna libela 108 - 70cm Kapro
Vodoinstalaterska magnetna libela 108 - 70cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.744,00 din
Rotacioni laser GRL 250 HV Professional Bosch
Rotacioni laser GRL 250 HV Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 90.723,00 din
Kapro endoskop kamera Deep Vision K397
Kapro endoskop kamera Deep Vision K397 - proizvod na akciji cena: 23.652,00 din
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS
Ugaoni cevasti ključ 21mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 1.920,00 din