  • Hikoki Elektropneumatska bušilica DH28PCY2 SDSplus Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
cena: 24.984,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 4,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hDH28PCY2-WSZ
Opis i namena proizvoda
  • Elektropneumatska bušilica DH28PCY2 SDSplus Hitachi
  • 3 nivoa podešavanja rada: bušenje bez vibracije, bušenje sa vibraciom, štemanje
  • Kada koristite dleto ili sekač, ugao vrha alata se može podesiti podešavanjem ručice za menjanje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Max. prečnik bušenja u betonu: 28 mm
  • Max. prečnik bušenja u metalu: 13 mm
  • Max. prečnik bušenja u drvetu: 32 mm
  • Max. prečnik bušenja krunom: 25-50mm
  • Prihvat alata: SDS-plus
  • Ulazna snaga: 850 W
  • Broj obrtaja 0-1100 1/min
  • Broj udaraca 0-4300 1/min
  • Jačina udarca: 3.0J
  • težina 3.0 kg
spacer Obim isporuke
  • bočna ručka
  • graničnik
  • kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Libela 779 SPIRIT 20cm Kapro - proizvod na akciji
Libela 779 SPIRIT 20cm Kapro
cena: 972,00 din
901,00 din
 detaljnije
Municija - klamarice za pneumatsku heftalicu 22mm x 5,7mm Villager ( 1000 kom )
Odgovara za pneumatsku heftalicu  COMBI VAT 50/9040 VILLAGER i PARKSIDE PDT 40 F4Širina heftalice 5,7 mm ...
 detaljnije
Gorionik za rezanje - propan butan Teleoptik
akcija
Gardena baštenska pumpa Silent 4100
Gardena baštenska pumpa Silent 4100 - proizvod na akciji cena: 20.792,00 din
15.852,00 din
akcija
Stanley SFMEH230K SDS-Max elektro pneumatski čekić za štemanje
Bosch akumulatorski set alata GSR 18V-65 + GBH 18V-22 + GWS 18V-8 sa 2x4,0Ah akumulatora i torbom 0615A50094
Bosch akumulatorski set alata GSR 18V-65 + GBH 18V-22 + GWS 18V-8 sa 2x4,0Ah akumulatora i torbom 0615A50094 - proizvod na akciji cena: 77.957,00 din
Stanley klešta za pop-nitne MR100 - inox 6-MR100
Stanley klešta za pop-nitne MR100 - inox 6-MR100 - proizvod na akciji cena: 5.614,00 din
Dizalica lančana - flašencug 3t 8143 Beta
Dizalica lančana - flašencug 3t 8143 Beta - proizvod na akciji cena: 70.050,00 din
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta - proizvod na akciji cena: 68.250,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.411,00 din
Bosch Laserski daljinomer GLM 50-25 G sa zelenim zrakom, 0601072V00
Hogert HT7G048 kolica za alat, 7 fioka
Hogert HT7G048 kolica za alat, 7 fioka - proizvod na akciji cena: 90.683,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,50mm (prihvat 10,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 631,00 din
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 4.992,00 din
Burgija za beton SDSMAX-7 52/400/520 BOSCH
Burgija za beton SDSMAX-7 52/400/520 BOSCH - proizvod na akciji cena: 38.514,00 din
Silk za trimer 2.4mm X 430m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 430m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 4.467,00 din
Bosch Univerzalni detektor UniversalDetect, 0603681301
Bosch Univerzalni detektor UniversalDetect, 0603681301 - proizvod na akciji cena: 13.808,00 din
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000
Bosch Udarni odvrtač GDS 18V-750 C, 06019L9000 - proizvod na akciji cena: 43.550,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za asfalt 350 x 20/25,40 x 3,2 x 12 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za asfalt 350 x 20/25,40 x 3,2 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 24.923,00 din
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V - proizvod na akciji cena: 52.653,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 40 1000V 4x100mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 40 1000V 4x100mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.269,00 din