Šifra proizvoda: HDM1026S
Opis i namena proizvoda
  • Elektro-pneumatski kombinovani čekić SDS-plus HDM1026S Ferm
  • FERM HDM1026S je kompaktan 600 W pneumatski čekić opremljen sa elektronskom kontrolom brzine i SDS-plus prihvatom
  • Snaga udara od 1,8 J čini pneumatski čekić pogodan za bušenje rupa u betonu do 20 mm i 13 mm u čeliku
  • Mašina je opremljena sa 3 metra dugačkim gumenim kablom u robusnoj kutiji, zajedno sa 3 SDS-plus burgije (6, 8 i 10 mm), 1 SDS-plus dletom i 1  SDS-plus špicem
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kapacitet bušenja beton 20mm, metal 13 mm
  • Energija udara: 1,8 J
  • Snaga: 600 W
  • Broj obrtaja: 0 - 1100 1/min
  • Broj udara: 0 - 5800 1/min
  • Napon: 230V / 50Hz
  • Težina 2,8 kg
spacer Obim isporuke
  • Kofer
  • Graničnik dubine bušenja
  • Bočna ručka
  • Burgije sds+ 6,8,10 mm/160mm
  • Špic 1 kom
  • Sekač 1 kom
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Električne makaze za žbunje GE-EH 7067 Einhell
cena: 10.814,00 din
 detaljnije
Dijamantska kruna za keramiku mermer M14 10mm Modeco
Dijamantska kruna za keramiku mermer M14 10mm ModecoZa bušenje rupa u tvrdim završnim materijalima kao što su keramika, gres, ter ...
cena: 1.620,00 din
 detaljnije
Adapter za crevo - četiri priključka FESTA AQUATIC
akcija
Makita SK700D Akumulatorski laser sa više linija
Makita SK700D Akumulatorski laser sa više linija - proizvod na akciji cena: 60.590,00 din
48.390,00 din
akcija
Hikoki MULTIVOLT baterija 36V/18V BSL36A18X
Hikoki MULTIVOLT baterija 36V/18V BSL36A18X - proizvod na akciji cena: 21.420,00 din
20.356,00 din
REMS 845051 Rezni disk V
REMS 845051 Rezni disk V - proizvod na akciji cena: 17.523,00 din
Makita punjač DC40RA XGT brzi 40V
Makita punjač DC40RA XGT brzi 40V - proizvod na akciji cena: 19.690,00 din
Gasna lemilica PS 135 Bernzomatic
Gasna lemilica PS 135 Bernzomatic - proizvod na akciji cena: 4.164,00 din
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180ZB Makita
Akumulatorski pištolj za popunjavanje DCG180ZB Makita - proizvod na akciji cena: 32.990,00 din
Lančana dizalica 0,75 tone sa polugom 8146 Beta
Lančana dizalica 0,75 tone sa polugom 8146 Beta - proizvod na akciji cena: 38.700,00 din
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 159.990,00 din
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100
Knipex papagaj klešta Cobra® XS 100mm 87 00 100 - proizvod na akciji cena: 4.427,00 din
Stona testera - cirkular GTS 254 Bosch
Stona testera - cirkular GTS 254 Bosch - proizvod na akciji cena: 45.202,00 din
DeWalt DCBP518 Powerstack Baterija 5Ah 18V
DeWalt DCBP518 Powerstack Baterija 5Ah 18V - proizvod na akciji cena: 28.607,00 din
Laserski nivelator VHX 870G ProLaser sa zelenom linijom Kapro
Knipex Strix klešta za skidanje izolacije 1000V VDE 180mm 13 66 180
Knipex Strix klešta za skidanje izolacije 1000V VDE 180mm 13 66 180 - proizvod na akciji cena: 9.587,00 din
Vrtne makaze Classic Gardena
Vrtne makaze Classic Gardena - proizvod na akciji cena: 2.437,00 din
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster
Inverterski Aparat Za Zavarivanje MMA160 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 17.990,00 din
Gasni pištolj za eksere MAX GS738C LT, 1.5Ah
Gasni pištolj za eksere MAX GS738C LT, 1.5Ah - proizvod na akciji cena: 123.603,00 din
Alat za savijanje cevi set 12-15-18-22 Swing Rems
Alat za savijanje cevi set 12-15-18-22 Swing Rems - proizvod na akciji cena: 58.339,00 din
Makita list cirkulara za drvo 260x30x40z
Makita list cirkulara za drvo 260x30x40z - proizvod na akciji cena: 5.735,00 din
Hikoki adapter ET36A AC/DC adapter za korišćenje MultiVolt alata preko napona od 220 V
Hikoki adapter ET36A AC/DC adapter za korišćenje MultiVolt alata preko napona od 220 V - proizvod na akciji cena: 29.556,00 din