  • Grafitne četkice par za VLN2101/VLP436 Villager
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   VILLAGER
Proizvođač: VILLAGER
Šifra proizvoda: 014225
Opis i namena proizvoda
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Inbus ključ hromirani 10mm Beta
cena: 1.293,00 din
 detaljnije
Makaze za sečenje kabla 580/1BI 170mm UNIOR
Makaze za sečenje kabla 580/1BI 170mm UNIORmaterijal: specijalni alatni čelikkovana, potpuno poboljšana i ojačanarezne ivice induktivno kalj ...
cena: 4.865,00 din
 detaljnije
Wiha grip klešta 300mm sa sekačem žice
Wiha grip klešta 300mm sa sekačem žiceSavijene čeljusti za hvatanje sa rezačem žice.Kovane čeljusti od hrom-vanadijum-čelika. Telo kle&s ...
akcija
Pneumatska ručica 3/8″ 68Nm 1922P2 Beta
Pneumatska ručica 3/8″ 68Nm 1922P2 Beta - proizvod na akciji cena: 41.550,00 din
31.164,00 din
akcija
Aparat za zavarivanje VIWM 120.1 Prime Villager
Aparat za zavarivanje VIWM 120.1 Prime Villager - proizvod na akciji cena: 11.024,00 din
6.990,00 din
Ekscentrična brusilica BO5041 300W MAKITA
Ekscentrična brusilica BO5041 300W MAKITA - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
Nasadni ključ 3/4" 50mm KS TOOLS
Nasadni ključ 3/4" 50mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.820,00 din
Aku ubodna testera IXES C-JS220-X Scheppach
Aku ubodna testera IXES C-JS220-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 9.600,00 din
Bosch GRL 300 HVG + WM4 Rotacioni laser sa zelenim linijama
Set brzi punjač GAL 1880 CV i dve baterije 18 V 5,0 Ah Professional Bosch
Set brzi punjač GAL 1880 CV i dve baterije 18 V 5,0 Ah Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 30.919,00 din
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta - proizvod na akciji cena: 112.350,00 din
Knipex sklopivi dupli univerzalni ključ 00 11 06 V03
Knipex sklopivi dupli univerzalni ključ 00 11 06 V03 - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din
Potezna kružna testera R255SMS+ 255mm Evolution
Potezna kružna testera R255SMS+ 255mm Evolution - proizvod na akciji cena: 57.000,00 din
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 28.215,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica GWS 18V-15 SC Bosch
Akumulatorska ugaona brusilica GWS 18V-15 SC Bosch - proizvod na akciji cena: 105.966,00 din
Robot kosačica Villager QUIX Oculus 500
Robot kosačica Villager QUIX Oculus 500 - proizvod na akciji cena: 125.999,00 din
Bosch Hamer bušilica GBH 18V-28 D, 0611919003
Bosch Hamer bušilica GBH 18V-28 D, 0611919003 - proizvod na akciji cena: 49.918,00 din
Akumulatorska udarna bušilica - odvijač bez četkica 18V Li-Ion 2,0 Ah DCD796D2 DeWalt
Akumulatorska udarna bušilica - odvijač bez četkica 18V Li-Ion 2,0 Ah DCD796D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 43.314,00 din
Makita DHP492Z 18V LXT Brushless udarna bušilica-odvrtač
Makita DHP492Z 18V LXT Brushless udarna bušilica-odvrtač - proizvod na akciji cena: 41.290,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.420,00 din
Akumulatorski ručni cirkular Fuse VLN 1620 Villager
Akumulatorski ručni cirkular Fuse VLN 1620 Villager - proizvod na akciji cena: 10.709,00 din
Knipex 49 21 A31 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 210 mm
Knipex 49 21 A31 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 210 mm - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din