Šifra proizvoda: hDV18DBL2-W2Z
Opis i namena proizvoda
  • Hikoki akumulatorska vibraciona bušilica-zavrtač 18V DV18DBL2-W2Z
  • Hikoki DV18DBL2-W2Z 18V vibraciona aku bušilica bez baterije i punjača sa motorom bez četkica predstavlja vrhunski alat za vaše bušenje i uvrtanje potrebe. Opremljena je sa nizom naprednih funkcija koje čine vaš rad preciznijim, efikasnijim i sigurnijim.
  • Sa maksimalnim obrtnim momentom od 62 / 136 Nm, rasponom zatezanja stezne glave od 1,5 - 13 mm, i brojem obrtaja od 0 - 500 / 0 - 2.100 min-1, ova bušilica je snažan alat za vaše projekte. Težine 2,6 kg, ova bušilica je lagana i jednostavna za korišćenje.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kapacitet bušenja u drvetu (mm) 76
  • Kapacitet bušenja u čeliku (mm) 13
  • Kapacitet zavrtnja mašine (mm) 6
  • Kapacitet šrafa za drvo (mm) 10 x 90
  • Maks. Moment zatezanja (Nm) 136
  • Mala brzina u praznom hodu (min.) 0 - 500
  • Brzina bez opterećenja visoka (min.) 0 - 2.100
  • Broj udaraca (min.) 0 - 31.500
  • Motor bez ugljenih četkica
  • Visina (mm) 257
  • Dužina (mm) 204
spacer Obim isporuke
  • Isporučuje se bez baterije i punjača
  • Kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dizalica Farm Jack 3T - 105cm STREND PRO
cena: 11.214,00 din
 detaljnije
Radnička visoka čizma br 47 70200 Tigar
cena: 3.129,00 din
 detaljnije
Metabo stezna glava - futer 16mm
Stezna glava - futer 16mm MetaboStezanje alata za umetanje bez ključa na ručne i fiksne mašine za bušenjeStezna glava ponovo pode&scar ...
akcija
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 8.511,00 din
6.499,00 din
akcija
Torba za alat i pribor 533x260x260mm Makita
Torba za alat i pribor 533x260x260mm Makita - proizvod na akciji cena: 3.100,00 din
2.790,00 din
Wiha 45219 amper klešta do 1,000 V AC, CAT IV
Wiha 45219 amper klešta do 1,000 V AC, CAT IV - proizvod na akciji cena: 57.262,00 din
FIELDMANN FDN 4118 Kutija za alat 18.5"
FIELDMANN FDN 4118 Kutija za alat 18.5" - proizvod na akciji cena: 2.648,00 din
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-28 MINI REMS
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-28 MINI REMS - proizvod na akciji cena: 6.440,00 din
Laserski nivelator 872S ProLaser sa stativom Kapro
Laserski nivelator 872S ProLaser sa stativom Kapro - proizvod na akciji cena: 15.540,00 din
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 6.416,00 din
Senco AC19306BL Kompresor za vazduh 6l 8 bar 1100W
Senco AC19306BL Kompresor za vazduh 6l 8 bar 1100W - proizvod na akciji cena: 30.134,00 din
Jednobrzinska udarna bušilica 650W DWD024S Dewalt
Jednobrzinska udarna bušilica 650W DWD024S Dewalt - proizvod na akciji cena: 18.039,00 din
Akumulatorski ručni cirkular Fuse VLN 1620 Villager
Akumulatorski ručni cirkular Fuse VLN 1620 Villager - proizvod na akciji cena: 10.709,00 din
Knipex klešta flah PVC 1000V VDE 220mm 98 62 02
Knipex klešta flah PVC 1000V VDE 220mm 98 62 02 - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din