  • Hikoki DS18DE-WJZ Aku bušilica-odvrtač 18V
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju Servis
   HIKOKI
Proizvođač: HIKOKI
Šifra proizvoda: hDS18DE-WJZ6
Opis i namena proizvoda
  • Hikoki DS18DE-WJZ Aku bušilica-odvrtač 18V – Moćan alat za profesionalne i teške zadatke
  • Visok obrtni moment: Maksimalni obrtni moment do 70 Nm (tvrdo) omogućava lako izvođenje teških zadataka.
  • Ergonomski dizajn: Meka ručka obezbeđuje udobnost i preciznu kontrolu tokom dužih radova.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip motora: Motor bez četkica za duži vek trajanja i manje habanje.
  • Obrtni moment (tvrdo/meko): 70 Nm / 40 Nm
  • Raspon stezne glave: 1,5 - 13 mm
  • Kapacitet bušenja:
  •     U drvetu: Maks. 52 mm
  •     U čeliku: Maks. 13 mm
  •     U cigli: Maks. 13 mm
  • Broj obrtaja: 0-550 / 0-2.000 min⁻¹
  • Tip akumulatora: Litijum-jonski, 18V
spacer Obim isporuke
  • 2x5,0Ah baterije
  • Punjač UC18YFSL
  • Plastični kofer
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorska udarna bušilica 18V BSB 18Li-402C AEG
Akumulatorska udarna bušilica 18V BSB 18Li-402C AEGNovi motor visokih performansi Open Frame MotorKompaktan i moćan za velikim obrtnim momentom80 N ...
cena: 70.500,00 din
 detaljnije
Ruko Burgija za metal HSS-338 TC-HM 8 mm
cena: 2.010,00 din
 detaljnije
Ključ nasadni dugi, prihvat 3/8" 238/1L6p 17mm UNIOR
Ključ nasadni dugi, prihvat 3/8" 238/1L6p 17mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromiran (EN12540)polirankovan, u potpunosti poboljšan i oja ...