  • Hikoki set baterija koji čine dve baterije MULTI VOLT BSL36A18X koje se mogu koristiti na alatima od 36V i alatima od 18V.
  • Baterije u setu su kapaciteta od 2,5Ah pri naponu od 36V ili 5Ah pri naponu od 18V.
  • Takođe u setu je i punjač UC18YSL3 koji bateriju BSL36A18X može napuniti za 32 minuta.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Nominalne struje punjenja slim/standard    6A/8A
  • Vreme punjenja beterije 2 Ah    20 min
  • Vreme punjenja beterije 2,5 Ah    25 min
  • Vreme punjenja beterije 4 Ah    26 min
  • Vreme punjenja beterije 5 Ah    32 min
  • Vreme punjenja beterije 6 Ah    38 min
  • Vreme punjenja beterije 8 Ah    52 min
spacer Obim isporuke
  • Hikoki 2 x MULTI VOLT BSL36A18X baterije 36V/2,5Ah
  • Punjač UC18YSL3
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Čekić bravarski sa drvenom drškom 300g LEVIOR
cena: 498,00 din
 detaljnije
Nastavak za šrafljenje Power PZ3 1/4 50mm (5kom) IRWIN
cena: 422,00 din
 detaljnije
Klešta za sečenje armature 651111 470mm irimo
Klešta za sečenje armature 651111 470mm irimoKlešta su izrađena od legure čelika visokih performansi Sečivo je dvostruko termi ...
akcija
DeWalt Vođica za ručne testere 1500mm DWS5022
DeWalt Vođica za ručne testere 1500mm DWS5022 - proizvod na akciji cena: 15.769,00 din
12.990,00 din
akcija
Akumulatorske makaze za živu ogradu EasyHedgeCut 18-45 Solo Bosch
9.960,00 din
DeWalt DWST81690-1 Ranac za alat
DeWalt DWST81690-1 Ranac za alat - proizvod na akciji cena: 16.522,00 din
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din
Bosch GTR-550 brusilica za zid žirafa
Bosch GTR-550 brusilica za zid žirafa - proizvod na akciji cena: 48.174,00 din
Garnitura okastih ključeva 8-22mm (7) KS TOOLS
Garnitura okastih ključeva 8-22mm (7) KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 10.200,00 din
Glava sa silkom Homelite trimeri Q111137 Oregon
Glava sa silkom Homelite trimeri Q111137 Oregon - proizvod na akciji cena: 1.439,00 din
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta - proizvod na akciji cena: 18.150,00 din
Klešta za falcovanje prava BETA
Klešta za falcovanje prava BETA - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
Proxxon moment ključ MC 100 MicroClick 3/8”, 20 – 100 Nm
Proxxon moment ključ MC 100 MicroClick 3/8”, 20 – 100 Nm - proizvod na akciji cena: 13.500,00 din
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160
Knipex makaze za kablove StepCut 160mm 95 12 160 - proizvod na akciji cena: 5.872,00 din
Bosch Akumulatorski reflektor GLA 18VH-7500, 06014A5000
Bosch Akumulatorski reflektor GLA 18VH-7500, 06014A5000 - proizvod na akciji cena: 47.431,00 din
Zaštitne rukavice MaxiTherm premaz preko dlana 09 ATG
Zaštitne rukavice MaxiTherm premaz preko dlana 09 ATG - proizvod na akciji cena: 1.008,00 din
FIELDMANN FDUP 70405-0 Akumulatorska ubodna testera Fast Power
ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager
ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din
Makita TCT Specialized list za testeru za sendvič ploče 235x30x50Z B-33582
Bosch Akumulatorski pneumatski čekić - bušilica GBH 185-LI, 2x4,0 Ah 0611924021
Klešta sečice kose 77 22 115mm KNIPEX
Klešta sečice kose 77 22 115mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.904,00 din
Makaze električarske 145mm BETA
Makaze električarske 145mm BETA - proizvod na akciji cena: 2.473,00 din