  • Klešta sečice ERGO 21HDG-160IP Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 21HDG-160IP
Opis i namena proizvoda
  • Klešta za rezanje sa visokim opterećenjem. razvijena su u skladu sa naučnim postupkom ERGO ™
  • Pogodno za rezanje Cu, Fe + i klavirske žice
  • Opremljen je patentiranom povratnom oprugom sa funkcijom uključivanja i isključivanja
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Fosfatni sloj, antikorozivno tretiran
  • Vijčani spoj koji omogućava odličan rad i precizno poravnavanje sečnih ivica
  • Metalni okvir dizajniran da poboljša pristupnost u skučenim prostorima
  • Rezne ivice ojačane indukcijom
  • Maksimalna udobnost uz minimalan napor zbog ergonomskog dizajna
  • Udobne dvokomponentne ručke koje daju odličan prianjanje
  • Ručice sa samo otvaranjem kada se aktivira opruga
spacer Karakteristike proizvoda
  • A 160 mm
  • B 18 mm
  • C 23 mm
  • D 9 mm
  • E 2.1 mm
  • prečnik žice 2.5 mm
  • Prečnik klavirske žice 2.5 nn
  • težina 150 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Rezervno sečivo za skalpel 9mm 10kom
cena: 78,00 din
 detaljnije
Villager Fuse akumulatorski trimer BC 2320
cena: 6.509,00 din
 detaljnije
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX - proizvod na akciji
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX
Knipex Precizna Pinceta, Tupa 145mm 92 72 45Knipex precizna pinceta 92 72 45 je univerzalni alat dizajniran za izuzetno zahtevne primene u industriji ...
akcija
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.373,00 din
1.209,00 din
akcija
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.411,00 din
Bosch GLL 2-15 G samonivelišući laser za linije sa zelenim zrakom; 2 linije
Knipex odvijač Slim PlusMinus Phillips® 1000V VDE PH/S1 98 24 01 SLS
Knipex odvijač Slim PlusMinus Phillips® 1000V VDE PH/S1 98 24 01 SLS - proizvod na akciji cena: 1.889,00 din
Tester za lociranje pukotina i curenja tečnosti KS TOOLS
Tester za lociranje pukotina i curenja tečnosti KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 25.200,00 din
Bosch Set akumulatora Starter-Set 18V, 1600A031T6
Bosch Set akumulatora Starter-Set 18V, 1600A031T6 - proizvod na akciji cena: 11.053,00 din
REMS 132100 Rezervoar za kondenzat 11,5 l
REMS 132100 Rezervoar za kondenzat 11,5 l - proizvod na akciji cena: 9.340,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 160x40zx20 MAKITA
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 160x40zx20 MAKITA - proizvod na akciji cena: 5.125,00 din
Električne makaze za živu ogradu HT520 GARDENmaster
Električne makaze za živu ogradu HT520 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 6.990,00 din
Stona kružna testera GCM 800 SJ Professional BOSCH
Stona kružna testera GCM 800 SJ Professional BOSCH - proizvod na akciji cena: 46.760,00 din
FIELDMANN FZN 6005-E Električni teleskopski trimer za živu ogradu
Klešta seger kriva specijal 200 mm 46 21 A31 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 200 mm 46 21 A31 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.344,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.378,00 din
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch - proizvod na akciji cena: 10.722,00 din
Kružna testera za drvo i metal HSS-BiMetall 95mm BOSCH
Kružna testera za drvo i metal HSS-BiMetall 95mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 3.004,00 din