  • Kombinovana klešra ERGO 2630GC-160IP Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 2630GC-160IP
Opis i namena proizvoda
  • Kombinovane klešta za veliko opterećenje razvijena su u skladu sa naučnim postupkom ERGO ™
  • Pogodno za rezanje Fe + i klavirske žice
  • Opremljen je povratnom oprugom sa funkcijom on/off
  • Legirani čelik visokih performansi
  • Hromirana pločica, antikorozivna
  • Ojačana kombinovana klešta
  • Maksimalna udobnost uz minimalan napor omogućava ergonomski dizajn
  • Veća poluga i kapacitet sečenja zbog položaja zgloba
  • Ručice sa samo otvaranjem kada se aktivira opruga
  • Rezna ivica posebno dizajnirana za rezanje tvrđeg materijala, poput klavirske žice
  • Prihvaćene površine posebno pogodne za lepljenje okruglog i ravnog materijala
spacer Karakteristike proizvoda
  • A 160 mm
  • B 32 mm
  • C 22 mm
  • D 9.8 mm
  • E 3.5 mm
  • F 9.8 mm
  • G 12 mm
  • Prečnik sečenja FE 2 mm
  • Prečnik piano žica 1.8 mm
  • težina 190 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Motorna kosačica za travu sa korpom i B&S motorom A 420 HW WOLF Garten
cena: 49.500,00 din
 detaljnije
Cerada 4 x 6 - 80g - Bomber
Cerada 4 x 6 - 80g - Bomber
Cerada 4 x 6 80g ...
cena: 1.260,00 din
 detaljnije
Hama produžni kabl sa 6 utičnica I prekidačem 3m Crni
Hama produžni kabl sa 6 utičnica I prekidačem 3m CrniHama crni produžni kabl sa 6 utičnica i maksimalnim opterećenjem od 3680W / 16A.Tip kabla j ...
akcija
Električna glodalica RP 0900 MAKITA
Električna glodalica RP 0900 MAKITA - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din
15.990,00 din
akcija
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 2.192,00 din
2.079,00 din
Brusilica ugaona 720W 125mm GA5030R Makita
Brusilica ugaona 720W 125mm GA5030R Makita - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Crevo za vodu Classic 1/2" 20m Gardena
Crevo za vodu Classic 1/2" 20m Gardena - proizvod na akciji cena: 4.796,00 din
Orman za alat sa 3 fioke 17,1L Keter
Orman za alat sa 3 fioke 17,1L Keter - proizvod na akciji cena: 10.277,00 din
ZEN baterija 40V 4.0Ah Villager
ZEN baterija 40V 4.0Ah Villager - proizvod na akciji cena: 11.549,00 din
FZV 2004-E Fieldmann električni prozračivač za travu
FZV 2004-E Fieldmann električni prozračivač za travu - proizvod na akciji cena: 15.106,00 din
Pneumatski zabijač eksera AF506 MAKITA
Pneumatski zabijač eksera AF506 MAKITA - proizvod na akciji cena: 16.290,00 din
Robot kosačica Villager QUIX
Robot kosačica Villager QUIX - proizvod na akciji cena: 105.000,00 din
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250
Knipex klešta ključ 250mm 86 02 250 - proizvod na akciji cena: 9.969,00 din
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt
Recipro testera-lisičji rep DWE305PK DeWalt - proizvod na akciji cena: 35.583,00 din
Makaze za grane 80cm 8011 Falket
Makaze za grane 80cm 8011 Falket - proizvod na akciji cena: 10.800,00 din
Senco DURASPIN DS722-18V akumulatorski šauber za vijke 2x3.0Ah, 25-75mm
Libela keramičarska 920 SHARK 50 cm Kapro
Libela keramičarska 920 SHARK 50 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 2.868,00 din
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110 - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba
DeWalt DT1926 list za testeru za metal, 355 mm, 66 zuba - proizvod na akciji cena: 24.964,00 din
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-55 Professional Bosch
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-55 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 83.747,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 16,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 16,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 943,00 din
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 125mm 70 06 125
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 125mm 70 06 125 - proizvod na akciji cena: 5.005,00 din
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm²
Wiha 46675 makaze za sečenje električnih kablova, 500mm² - proizvod na akciji cena: 44.954,00 din