  • Kombinovana klešta električarska 601M-125-1 Irimo
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Irimo
Proizvođač: Irimo
Šifra proizvoda: 601M-125-1
Opis i namena proizvoda
  • Za upotrebu u elektronici i preciznoj mehanici
  • Dvokomponentna drška
  • Sa sigurnosnom opremom
spacer Karakteristike proizvoda
  • Кapacitet sečenja bakarna žica: 0,5 mm
  • Кapacitet sečenja srednje tvrda žica: 0,8 mm
  • Dužina: 120 mm
  • tvrdoća 55 - 58 HRC
  • Standard: ISO9655
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pneumatsko crevo GUM 13/23mm 20m Chicago Pneumatic
cena: 9.936,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasti jednostrani 120mm DIN894 53 Beta
cena: 116.236,00 din
 detaljnije
Makita električna ugaona brusilica 2.600 W, 180 mm GA9090N
Ova električna ugaona brusilica od 2.600 W i prečnika diska 180 mm predstavlja moćan alat namenjen za efikasno brušenje metala. Dizajnirana ...
akcija
DeWalt DWST81690-1 Ranac za alat
DeWalt DWST81690-1 Ranac za alat - proizvod na akciji cena: 16.522,00 din
13.610,00 din
akcija
Knipex makaze za kablove StepCut 1000V VDE 160mm 95 16 160
Knipex makaze za kablove StepCut 1000V VDE 160mm 95 16 160 - proizvod na akciji cena: 8.813,00 din
6.830,00 din
Kofer za alat sa organizatorom HAWK 26" 35.6Lit Keter
Kofer za alat sa organizatorom HAWK 26" 35.6Lit Keter - proizvod na akciji cena: 8.617,00 din
Akumulatorska prskalica sa teleskopom VBS 16 Li Villager
Akumulatorska prskalica sa teleskopom VBS 16 Li Villager - proizvod na akciji cena: 13.860,00 din
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180
Knipex klešta kombinovana 180mm ojačana 02 02 180 - proizvod na akciji cena: 4.025,00 din
Žica za vezivanje armature za MAX CO TW898
Žica za vezivanje armature za MAX CO TW898 - proizvod na akciji cena: 32.229,00 din
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 70 06 180 T
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 180mm sa mogućnošću kačenja 70 06 180 T - proizvod na akciji cena: 6.997,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 12 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 12 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.153,00 din
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm
Proxxon precizni V-blokovi (par) od kaljenog čelika – 50 × 30 × 30 mm - proizvod na akciji cena: 6.995,00 din
Pneumatski odvijač udarni 1/2" BETA
Pneumatski odvijač udarni  1/2" BETA - proizvod na akciji cena: 22.950,00 din
FIELDMANN FDK 201302-E Kružna testera 185mm
FIELDMANN FDK 201302-E Kružna testera 185mm - proizvod na akciji cena: 9.583,00 din
Makaze za travu 300mm LEVIOR
Makaze za travu 300mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 741,00 din
Bosch Akumulatorska ugaona brusilica GWX 18V-10 PSC 125mm bez baterije i punjača u L-Boxx kutiji
Bosch Akumulatorska ugaona brusilica GWX 18V-10 PSC 125mm bez baterije i punjača u L-Boxx kutiji - proizvod na akciji cena: 53.798,00 din