Šifra proizvoda: DLM480CT2
Opis i namena proizvoda
  • Makita akumulatorska kosilica 18V+18V DLM480CT2
  • 4 u 1: sečenje, sakupljanje, usitnjavanje, zadnje izbacivanje
  • Čvrsto plastično kućište
  • Podešavanje visine sečenja sa jednom polugom, sa širokim spektrom od 10 položaja, od 20 do 100 mm
  • Nizak nivo vibracija i nizak nivo buke u radu
  • Konstrukcija omogućava jednostavno usporavno skladištenje, održavanje i čišćenje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 18 + 18 V - LXT
  • Kapacitet akumulatora 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Kapacitet kutije za travu 62 l
  • Preporučena površina košenja 800 m²
  • Visina sečenja 20 - 100 mm
  • Podešavanje visine sečenja 10 x
  • Broj obrtaja 3.100 min-1
  • Širina sečenja 480 mm
  • Buka: zvučni pritisak 84,0 dB(A)
  • Buka: zvučna snaga 92,0 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)3,0 dB(A)
  • Vibracije: košenje 2,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K)1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V) 1.690-1.740 x 530 x 930-1.060 mm
  • Težina prema EPTA –i 26,8 kg
  • Funkcije Usitnjavanje + zadnje izbacivanje
spacer Obim isporuke
  • Punjač za akumulator DC18SH
  • Akumulator 2 x BL1850B
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Točak okretni 65mm
Točak okretni 65mm
Točak okretni 65mmTočak okretni na pločici 65mm je nezamenjiv dodatak vašim konstrukcijama, pružajući izuzetnu funkcionalnost i pouzdanost ...
cena: 210,00 din
 detaljnije
Metar 5m Shiftlock TOPEX
Metar 5m Shiftlock TOPEX
cena: 571,00 din
 detaljnije
Zvezdasti bit na nasadnom ključu od 1/2″ 100mm M10 NEO TOOLS
Zvezdasti bit na nasadnom ključu od 1/2″, 100 mm – NEO TOOLSZvezdasti bit NEO TOOLS sa 1/2″ nasadnim ključem (gedorom) i ukupnom d ...
akcija
Knipex 90 22 10 BK BiX® nož za sečenje plastičnih cevi
Knipex 90 22 10 BK BiX® nož za sečenje plastičnih cevi - proizvod na akciji cena: 4.479,00 din
3.470,00 din
akcija
DeWalt DWHTTR350-0 Heftalica za klamerice i eksere 2u1
DeWalt DWHTTR350-0 Heftalica za klamerice i eksere 2u1 - proizvod na akciji cena: 8.132,00 din
6.700,00 din
DeWalt akumulatorski odvrtač 1/4" 18V XR DCF850N
DeWalt akumulatorski odvrtač 1/4" 18V XR DCF850N - proizvod na akciji cena: 32.906,00 din
Libela 995 VULCAN 60 cm Kapro
Libela 995 VULCAN 60 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.960,00 din
Knipex 68 01 280 čeone sečice 280 mm
Knipex 68 01 280 čeone sečice 280 mm - proizvod na akciji cena: 3.664,00 din
FIELDMANN FVC 4001-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu
FIELDMANN FVC 4001-EK Potapajuća pumpa za prljavu vodu - proizvod na akciji cena: 7.959,00 din
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2"
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2" - proizvod na akciji cena: 2.220,00 din
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110
Knipex mini kombinovana klešta 110mm 08 05 110 - proizvod na akciji cena: 4.417,00 din
Scheppach aku udarna čekić bušilica SDS PLUS IXES C-RHD130-X
Set inbusa HEX kratki+dugi (22kom) 10760 IRWIN
Set inbusa HEX kratki+dugi (22kom) 10760 IRWIN - proizvod na akciji cena: 1.950,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/210/150 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/210/150 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 384,00 din
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V
Makita DTD173Z akumulatorski udarni odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W
FIELDMANN FDV 200751-E Udarna bušilica 750W - proizvod na akciji cena: 5.136,00 din
Akumulatorska ubodna testera Bosch EasySaw 18V-70 Solo; bez baterije i punjača
Akumulatorska ubodna testera Bosch EasySaw 18V-70 Solo; bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 11.383,00 din
Bosch GLI 18V-2200 C Solo, aku led reflektor, bez baterija
Bosch GLI 18V-2200 C Solo, aku led reflektor, bez baterija - proizvod na akciji cena: 23.220,00 din
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX
Sečice podesive 180 mm 73 72 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 11.331,00 din